Doporučené realitní kanceláře

Byty na prodej Pardubický kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, byt 3+kk, Pardubice - centrum

Prodej, byt 3+kk, Pardubice - centrum

Zelené Předměstí, Pardubice

Nabízíme k prodeji nově rekonstruovaný mezonetový byt o dispozici 3+kk v centru Pardubic, ulice Nerudova. Byt se nachází ve čtvrtém a pátém nadzemním podlaží cihlového domu, jeho celková plocha činí 68,51 m2. Zajímavě dispozičně řešený byt tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice, vstupní chodba, koupelna s WC, komora. K bytu přísluší sklep (9,46 m2). Byt nyní prochází rekonstrukcí: nové rozvody elektřiny, vody, odpadů, topení, radiátory, podlahy - dlažba, vynilové podlahy, renovace oken, omítky, obložkové dveře, kuchyňská linka, v koupelně obklady a sanita - sprchový kout, umyvadlo a WC. V rámci klientských změn lze domluvit úpravy. Vytápění a ohřev vody je řešen dálkovým horkovodem - nízké náklady na bydlení. Dům prochází revitalizací, nastěhování 10/2019. Za domem je dvůr. Klidná lokalita v centru města v blízkosti parku. Bližší informace u makléře.

2 890 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 9 hod. 10
Prodej, byt 3+1, 94 m2, Přelouč

Prodej, byt 3+1, 94 m2, Přelouč

Přelouč

Prodej bytu o dispozici 3+1 v Přelouči. Nachází se v 1. nadzemním podlaží zděného domu, součástí je sklep o rozměrech 21,3 m2. Po rekonstrukci (podlahy, částečně sádrokartonové podhledy, elektřina v mědi, koupelna s WC, dveře). Veškerá občanská vybavenost v místě. Bezproblémové parkování, dětské hřiště, mateřská školka a základní škola u domu. Volné ihned.

2 430 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 9 hod. 13
Prodej, byt 3+kk, Pardubice - centrum

Prodej, byt 3+kk, Pardubice - centrum

Zelené Předměstí, Pardubice

Nabízíme k prodeji nově rekonstruovaný mezonetový byt o dispozici 3+kk v centru Pardubic, ulice Nerudova. Byt se nachází ve čtvrtém a pátém nadzemním podlaží cihlového domu, jeho celková plocha činí 58,61 m2. Zajímavě řešený byt tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice, vstupní chodba, koupelna s WC a půda. K bytu přísluší sklep (7,26 m2). Byt nyní prochází rekonstrukcí: nové rozvody elektřiny, vody, odpadů, topení, radiátory, podlahy - dlažba, vynilové podlahy či PVC, renovace oken, omítky, obložkové dveře, kuchyňská linka, v koupelně obklady a sanita - sprchový kout, umyvadlo, WC. V rámci klientských změn lze domluvit úpravy. Vytápění a ohřev vody je řešen dálkovým horkovodem - nízké náklady na bydlení. Dům prochází revitalizací, nastěhování 10/2019. Za domem je dvůr. Klidná lokalita v centru města v blízkosti parku. Bližší informace u makléře.

2 790 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 10 hod. 11
Prodej, byt 3+kk, 94 Pardubice - centrum

Prodej, byt 3+kk, 94 Pardubice - centrum

Zelené Předměstí, Pardubice

Nabízíme k prodeji nově rekonstruovaný byt o dispozici 3+kk s balkonem v centru Pardubic, ulice Nerudova. Byt se nachází ve třetím nadzemním podlaží cihlového domu, jeho celková plocha činí 93,83 m2 a je orientován na jižní a severní stranu. Dobře dispozičně řešený byt tvoří dvě ložnice, obývací pokoj s kuchyňkým koutem a jídelnou, vstupní chodba, koupelna, samostatné WC. K bytu přísluší sklep (10,06 m2), za příplatek lze vyměnit za sklep o výměře 25 m2. Byt nyní prochází rekonstrukcí: nové rozvody elektřiny, vody, odpadů, topení, radiátory, podlahy - dlažba, vynilové podlahy či PVC, renovace oken, omítky, obložkové dveře, kuchyňská linka, v koupelně obklady a sanita - sprchový kout či vana, dvě umyvadla, WC. V rámci klientských změn lze domluvit úpravy. Vytápění a ohřev vody je řešen dálkovým horkovodem - nízké náklady na bydlení. Dům prochází revitalizací, nastěhování 10/2019. Za domem je dvůr. Klidná lokalita v centru města v blízkosti parku. Bližší informace u makléře.

3 980 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 10 hod. 12
Prodej, byt 3+kk, 93 m2, Pardubice - centrum

Prodej, byt 3+kk, 93 m2, Pardubice - centrum

Zelené Předměstí, Pardubice

Nabízíme k prodeji nově rekonstruovaný byt o dispozici 3+kk s balkonem v centru Pardubic, ulice Nerudova. Byt se nachází ve druhém nadzemním podlaží cihlového domu, jeho celková plocha činí 92,51 m2. Dobře dispozičně řešený byt tvoří dvě ložnice, obývací pokoj s kuchyňkým koutem a jídelnou, vstupní chodba, koupelna, samostatné WC. K bytu přísluší sklep (10,06 m2), za příplatek lze vyměnit za sklep o výměře 25 m2. Byt nyní prochází rekonstrukcí: nové rozvody elektřiny, vody, odpadů, topení, radiátory, podlahy - dlažba, vynilové podlahy či PVC, renovace oken, omítky, obložkové dveře, kuchyňská linka, v koupelně obklady a sanita - sprchový kout či vana, dvě umyvadla, WC. V rámci klientských změn lze domluvit úpravy. Vytápění a ohřev vody je řešen dálkovým horkovodem - nízké náklady na bydlení. Dům prochází revitalizací, nastěhování 10/2019. Za domem je dvůr. Klidná lokalita v centru města v blízkosti parku. Bližší informace u makléře.

4 080 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 10 hod. 11
Prodej, byt 2+kk, Pardubice - centrum

Prodej, byt 2+kk, Pardubice - centrum

Zelené Předměstí, Pardubice

Nabízíme k prodeji nově rekonstruovaný byt o dispozici 2+kk v centru Pardubic, ulice Nerudova. Byt se nachází ve zvýšeném přízemí cihlového domu, jeho celková plocha činí 44,82 m2 a je orientován na jižní stranu. Dobře dispozičně řešený byt tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, vstupní chodba, koupelna s WC. K bytu přísluší sklep (6,2 m2). Byt nyní prochází rekonstrukcí: nové rozvody elektřiny, vody, odpadů, topení, radiátory, podlahy - dlažba, vynilové podlahy, renovace oken, omítky, obložkové dveře, kuchyňská linka, v koupelně obklady a sanita - sprchový kout či vana, umyvadlo, WC. V rámci klientských změn lze domluvit úpravy. Vytápění a ohřev vody je řešen dálkovým horkovodem - nízké náklady na bydlení. Dům prochází revitalizací, nastěhování 10/2019. Za domem je dvůr. Klidná lokalita v centru města v blízkosti parku. Bližší informace u makléře.

2 290 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 11 hod. 7
Prodej, byt 1+1, 38 m2, Pardubice, ul. Blahoutova

Prodej, byt 1+1, 38 m2, Pardubice, ul. Blahoutova

Studánka, Pardubice

Prodej slunného bytu 1+1 s lodžií o celkové ploše 37,7 m2 v Pardubicích, ulice Blahoutova. Byt má plastová okna a nachází se v 7. nadzemním podlaží domu s bezbarierovým výtahem. Orientace na jihovýchod. V koupelně je sedací vana, WC a umyvadlo. Celý dům prošel revitalizací (vchod, zateplení domu, předělané lodžie, rozvody vody v plastu a zvonky). Klidná lokalita s veškerou občanskou vybaveností. S financováním Vám rádi zdarma poradíme.

1 780 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 12 hod. 12
Prodej, byt 1+1, 37 m2, Ústí nad Orlicí, ul. Jilemnického

Prodej, byt 1+1, 37 m2, Ústí nad Orlicí, ul. Jilemnického

Ústí nad Orlicí

Prodej bytu 1+1, 36,64 m2 se sklepem, Ústí nad Orlicí, ulice Jilemnického. Nemovitost se nachází ve 4. nadzemním podlaží domu. Byt má plastová okna a je ve velmi dobrém stavu. Vnitřní prostory domu, výtahy a stoupačky jsou revitalizované. Klidná lokalita s veškerou občanskou vybaveností a přitom blízko centra. Nádraží autobusové 5 minut od domu. S financováním zdarma poradíme.

1 399 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 12 hod. 10
Prodej, byt 2+1, Holice, ul. Na Mušce

Prodej, byt 2+1, Holice, ul. Na Mušce

Holice

Nabízíme Vám na základě výhradního zastoupení byt 2+1 s lodžií ve městě Holice. Byt v osobním vlastnictví o celkové výměře 56 m2 se nachází v 5. patře panelového bytového domu s výtahem. V bytě je zděné jádro, plastová okna, plovoucí podlahy, kuchyňská linka včetně zabudovaných elektrospotřebičů. Výtápění bytu a TUV je řešeno dálkově s odečty. K bytu patří sklepní koje v suterénu domu. Bytový dům je zateplen a po revitalizaci. V blízkém okolí veškerá občanská vybavenost včetně školy a školky. Byt je volný od ledna 2020, prohlídky a rezervace možné již teď po dohodě s makléřem. Financování kupní ceny a převod energií Vám pomůžeme vyřídit.

1 690 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 13 hod. 4
Prodej, byt 4+kk, 86 m2, Chrudim

Prodej, byt 4+kk, 86 m2, Chrudim

Chrudim IV, Chrudim

Prodej bytu o celkové ploše 86 m2. Byt se nachází ve velmi žádané lokalitě U Stadionu. Dispozice: vstupní chodba, obývací pokoj s jídelnou, kuchyňský kout, ložnice, pokoj, dětský pokoj. Doporučujeme prohlídku. Financování a přepis energií zajistíme. Více informací u makléře.

2 190 000 Kč

Stav: Dobrý

před 14 hod. 7
REALITY V PARDUBICKÉM KRAJI

Pardubice | Chrudim | Svitavy | Ústí nad Orlicí


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

01. 05. 18 Vyklízení sklepů Brno

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

12. 02. 18 Stěhování bytového vybavení

12. 01. 18 Kupujete nemovitost? Nechte si ji prohlédnout odborníky.