Domy, chalupy na prodej, Pardubice

Změnit zadání Počet inzerátů: 3
Prodej, chalupa, Úhřetická Lhota

Prodej, chalupa, Úhřetická Lhota

Úhřetická Lhota

Nabízíme ke koupi chalupu nacházející se v klidném místě Polabské nížiny. Je vzdálena asi 10 km od Pardubic i od Chrudimi. Byla započata rekonstrukce budovy, dokončeny jsou stropy a podlahy. Dispozičně se prostor dělí na dvě hlavní místnosti, nabízí se možnost rozšíření o další dvě místnosti v přízemí. U domu je zahrada s ovocnými stromy a skleníkem. Tato chalupa je vhodná pro kutily, chalupáře a vyznavače klidu a samoty. Pro další informace nebo prohlídku chalupy volejte makléře.

864 000 Kč

Stav: Ve výstavbě

před 19 min. 6
Prodej, chalupa, Lipoltice - Sovoluská Lhota

Prodej, chalupa, Lipoltice - Sovoluská Lhota

Sovoluská Lhota, Lipoltice

Prodej chalupy v klidné vesničce Sovoluská Lhota. Dům o dipozici 3+1 je vhodný k chalupaření i k trvalému bydlení. Dům je v dobrém technickém stavu, voda je z vlastní studny, topení je ústřední krbovými kamny s teplovodním výměníkem. Součástí domu je velká garáž ze které je vstup na půdu. Velký půdní prostor je vhodný k vybudování obytného podkroví. K domu patří oplocená zahrada, sklep a kůlna. Poblíž je rybník a v okolí pouze lesy, louky a pastviny. Občanská vybavenost je dostupná v 6 km vzdálené Přelouči. Více informací Vám rádi poskytneme v realitní kanceláři.

1 370 000 Kč

Stav: Dobrý

včera 10
Prodej, chalupa, 229 m2, Holice, ul. Staroholická

Prodej, chalupa, 229 m2, Holice, ul. Staroholická

Staré Holice, Holice

Exkluzivně Vám nabízíme zděnou chalupu v okrajové části Holic. Objekt je určen ke kompletní rekonstrukci. Dispozice: vstupní chodba, 3 místnosti, menší stodola. Jako další patro je půda, která lze využít k vestavbě podkroví. Plyn, odpad a voda na hranici pozemku. Elektřina 230/380V. Veškerá občanská vybavenost ve městě. Více informací u makléře.

499 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 týdny 4
REALITY V PARDUBICKÉM KRAJI

Pardubice | Chrudim | Svitavy | Ústí nad Orlicí


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

01. 05. 18 Vyklízení sklepů Brno

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

12. 02. 18 Stěhování bytového vybavení

12. 01. 18 Kupujete nemovitost? Nechte si ji prohlédnout odborníky.

Doporučené realitní kanceláře