Domy chaty na prodej, Ústí nad Orlicí

Změnit zadání Počet inzerátů: 4
Prodej, chata, 234 m2, Pastviny

Prodej, chata, 234 m2, Pastviny

Pastviny, Pastviny

Prodej chaty v rekreační oblasti obce Pastviny o zastavěné ploše 25 m2, celková plocha pozemku činí 234 m2. Podsklepená chata je po částečné rekonstrukci: elektroinstalace, sprchový kout, střešní krytina, venkovní obklad včetně zateplení, částečně vnitřní podlahy. K chatě náleží kontejner na odpadky (vyvážení 1-2 ročně) a společné soukromé molo pro sedm chat (7/2009 rekonstrukce, zaevidováno u hrázného). Hranice pozemku jsou zpevněny a terén zarovnán. U vchodu do chaty je terasa z betonové dlažby. Okolí vhodné pro turistiku, cykloturistiku, vodní sporty, houbaření, připravuje se bobová dráha. V obci se nachází obchod s potravinami a restaurace. Je zde možnost koupání, rybaření na přehradě, výletů na kole a dále lyžování v nedalekých zimních střediscích. Bližší informace u makléře.

1 000 000 Kč

Stav: Dobrý

včera 21
Prodej, chata, Ústí nad Orlicí

Prodej, chata, Ústí nad Orlicí

Ústí nad Orlicí

Nabízíme k prodeji zděnou chatu s vybudovaným podkrovím v chatové oblasti města Ústí nad Orlicí. Objekt má obytné přízemí (kuchyňský kout a sociálka) a podkroví, k dispozici je suterén (sklep), celkem 58 m2. Chata je napojena na inženýrské sítě: elektro, vodovod zahrádkářské kolonie a žumpu. Možností je napojení na obecní vodovod, plyn a hloubkovou kanalizaci. Součástí nemovitosti je terasa, kůlna na nářadí, sklep a technická místnost - sklad dřeva. K nemovitosti patří zahrada 440 m2 ve sklonitém terénu. Parkování je možné na veřejném, negarantovaném místě (komunikace, parkoviště). Více info u makléře.

360 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 6
Prodej, chata, Sopotnice

Prodej, chata, Sopotnice

Sopotnice, Sopotnice

Nabízíme k prodeji zděnou chatu pro rekreaci na vlastním pozemku o výměře 288 m2, podlahová plocha v patře 35 m2, v klidném prostředí, chatová osada v Sopotnici v chráněné oblasti. Chata je v dobrém stavu, v přízemí sklep, splachovací WC. V patře obytná místnost s kuchyní a krbovými kamny, 2x ložnice, venkovní posezení na terase s výhledem na řeku Divoká Orlice. V chatě je zavedena elektřina 230 V i 400 V, voda z vlastní studny - vrt na pozemku, septik s přepadem do trativodu, satelit. V okolí je spousta možností na výlety, tradiční akce - pochod přes tři hrady - Potštejn, Litice, Žampach, romantická procházka lesem k vodopádu Kamarád cca 150 m, cykloturistika, turistika. Občanská vybavenost v Potštejně. Vlaková zastávka dostupná kousek od chaty na kopci. Více informací u makléře.

1 470 000 Kč

Stav: Dobrý

před měsícem 14
Prodej, chata 2+1, 35 m2, Česká Třebová

Prodej, chata 2+1, 35 m2, Česká Třebová

Česká Třebová

Nabízíme k prodeji malebnou zděnou chatu 2+1, 35 m2 s vlastním pozemkem o celkové ploše 1092 m2. Chata je podsklepena dvěma sklepy a nachází se v rekreační oblasti Serpentýny u České Třebové. V 1 nadzemním podlaží se nachází pokoj, obytná kuchyně a WC, v podkroví je ještě jeden pokoj na spaní do kterého vede samostatný vchod zvenku. Na pozemku je zaveden veřejný vodovod a nemovitost je napojena na elektřinu 220 V a 380 V. V rámci prodeje je také 17 ovocných stromů (jabloně, švestky, třešně a hrušně), zahradní domek a velký bazén o průměru 602 cm s výškou 185 cm. Více informací u makléře.

790 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 měsíci 15
REALITY V PARDUBICKÉM KRAJI

Pardubice | Chrudim | Svitavy | Ústí nad Orlicí


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

01. 05. 18 Vyklízení sklepů Brno

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

12. 02. 18 Stěhování bytového vybavení

12. 01. 18 Kupujete nemovitost? Nechte si ji prohlédnout odborníky.

Doporučené realitní kanceláře