Domy chaty na prodej, Ústí nad Orlicí

Změnit zadání Počet inzerátů: 3
Prodej, chata, 9924 m2, Pastviny

Prodej, chata, 9924 m2, Pastviny

Pastviny, Pastviny

Prodej zavedeného kempu o celkové výměře 9924 m2 v rekreační oblasti Pastviny. Dispozice kempu: hlavní budova 5x pokoj, velká jídelna s kuchyní a venkovní terasou, 2x apartmán. V suterénu je sociální zařízení pro celý kemp. V areálu se lze ubytovat ve čtyřech chatkách pro dvě až tři osoby a také lze využít tři chatky s posezením na balkoně pro čtyři osoby. Dále k areálu náleží bazén, hřiště, pískoviště, dětské atrakce, ohniště, udírna a malý gril. Parkování je v celém areálu zdarma. K přehradě to je cca 150 m, u břehu je molo, kde si můžete vypůjčit loďku. Koupání je možné v menší nádrži přímo v areálu nebo ve vodní nádrži Pastviny. Nabídka turistiky zámek Žamberk, Letohrad, Orlice, na zříceninu hradu Žampach, Lanšperk nebo na hrad Litice. Nezapomenutelným zážitkem je Stezka v oblacích na Dolní Moravě. Kemp je na klidném místě ideální pro rodiny s dětmi. Financování zajistí naše hypocentrum. Doporučuji prohlídku. Více informací u makléře nebo na prohlídce.

5 720 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 týdny 24
Prodej, chata 3+1, 32 m2, Pastviny

Prodej, chata 3+1, 32 m2, Pastviny

Lhotka, Klášterec nad Orlicí

Nabízíme k prodeji chatu s pozemkem v krásném rekreačním prostředí pastvinské přehrady. Chata prošla rekonstrukcí komína a střechy. Je k ní příjezdová cesta ve vlastnictví obce z hlavní silnice Klášterec n. Orl. - Pastviny. Dvoupodlažní cihlová chata má kuchyň a 3 menší obytné místnosti. Podlaha dřevěná s PVC. Modernizovaná koupelna se sprchovým koutem, oddělená přepážkou s WC. Zaveden el. proud i na 380 V. Zdrojem vody je studna pro tři chaty z vedlejšího cizího pozemku. Kanalizace je řešena trativodem. Veranda slouží k posezení i v případě nepříznivého počasí. V podzemním podlaží 2 menší sklípky. V 2. NP výhled z lodžie na přehradní nádrž. K chatě patří kůlna, samostatná garáž a další pozemky o výměře 490 m2. Od chaty vede lesní cesta k přehradě, pěšky cca 5 minut. V zimě možnost využití nedaleké sjezdovky. Občanská dostupnost v Pastvinách a v Klášterci nad Orlicí, popř. v Žamberku. Hezké místo pro rodinnou rekreaci. S financováním Vám pomůžeme. Více informací u makléře.

1 190 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 týdny 17
Prodej, chata, Ústí nad Orlicí

Prodej, chata, Ústí nad Orlicí

Ústí nad Orlicí

Nabízíme k prodeji zděnou chatu s vybudovaným podkrovím v chatové oblasti města Ústí nad Orlicí. Objekt má obytné přízemí (kuchyňský kout a sociálka) a podkroví, k dispozici je suterén (sklep), celkem 58 m2. Chata je napojena na inženýrské sítě: elektro, vodovod zahrádkářské kolonie a žumpu. Možností je napojení na obecní vodovod, plyn a hloubkovou kanalizaci. Součástí nemovitosti je terasa, kůlna na nářadí, sklep a technická místnost - sklad dřeva. K nemovitosti patří zahrada 440 m2 ve sklonitém terénu. Parkování je možné na veřejném, negarantovaném místě (komunikace, parkoviště). Více info u makléře.

330 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 týdny 6
REALITY V PARDUBICKÉM KRAJI

Pardubice | Chrudim | Svitavy | Ústí nad Orlicí


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

01. 05. 18 Vyklízení sklepů Brno

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

12. 02. 18 Stěhování bytového vybavení

12. 01. 18 Kupujete nemovitost? Nechte si ji prohlédnout odborníky.

Doporučené realitní kanceláře