Komerční prostory na prodej Pardubický kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 123
Prodej obchod a služby, Moravská Třebová, ul. nám. T. G. M.

Prodej obchod a služby, Moravská Třebová, ul. nám. T. G. M.

Město, Moravská Třebová

Nabízíme k prodeji obchodní prostory o výměře 32 m2 v domě na náměstí v Moravské Třebové. Prostory jsou vedené jako samostatná jednotka určená ke komerčnímu využití. K prostoru dále náleží sociální zázemí s WC a chodba, kterou lze využít jako sklad. Více informací v RK. Doporučuji prohlídku.

600 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 3
Prodej obchod a služby, 139 m², Svitavy, ul. T. G. Masaryka

Prodej obchod a služby, 139 m², Svitavy, ul. T. G. Masaryka

Město, Svitavy

Nabízíme k prodeji komerční objekt přímo v centru města Svitavy s možností spojení podnikání a bydlení. Nemovitost má tři nadzemní podlaží, které tvoří - 1. NP - hlavní místnost, která byla využívána jako prodejna látek, sklad a sociální zázemí. 2. NP - čtyři místnosti, které byly využívány jako kanceláře, koupelna a dvakrát WC. 3. NP - prostorná půda s možností vybudování bytů, případně dalších kanceláří a podobně. Nemovitost napojena na plyn, elektřinu, veřejný vodovod i kanalizaci. Nemovitost je z velké části podsklepena a sklepní prostory čítají 80 m2. K dispozici ihned. Pro více informací volejte makléře.

4 200 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 18
Prodej zemědělského objektu, 9633 m², Cotkytle

Prodej zemědělského objektu, 9633 m², Cotkytle

Cotkytle, Cotkytle

Nabízíme k prodeji soubor staveb bývalého zemědělského družstva Cotkytle. Využíváno pro chov hovězího skotu. Kapacita přibližně 220 kusů, dále se využívalo pro chov kuřat. Pro bližší informace volejte makléře.

4 900 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 dny 12
Prodej obchod a služby, 746 m², Pardubice, ul. Hostovická

Prodej obchod a služby, 746 m², Pardubice, ul. Hostovická

Černá za Bory, Pardubice

Tato komerční nemovitost se nachází v klidné a vyhledávané jihovýchodní části Pardubic. Dostupnost do centra města Pardubic je cca 5 min, před nemovitostí je i zastávka MHD. V okolí nemovitosti je kompletní občanská vybavenost. Pardubice - Černá za Bory - jedná se o lokalitu smíšeného bydlení a lokalitu se sídly mnoha pardubických firem. Nemovitost v současné chvíli slouží jako sídlo a zázemí společnosti věnující se reklamnímu textilu. Potenciál nemovitosti v rámci platného územního plánu města Pardubice umožňuje využití jak pro drobné služby, tak současně pro možnost bydlení. Součástí prodeje je i navazující pozemek sloužící jako parkoviště s kapacitou 10 aut.

5 661 360 Kč

Stav: Dobrý

před 4 dny 17
Prodej obchod a služby, 1598 m², Březová nad Svitavou

Prodej obchod a služby, 1598 m², Březová nad Svitavou

Březová nad Svitavou, Březová nad Svitavou

Prodej třípodlažního komerčního objektu v obci Březová nad Svitavou. Celková plocha pozemku je 1598 m² z toho zastavěná plocha - 240 m². Objekt je využíván jako prodejna potravin se skladovacími prostory ( vybaveno regály a chladícími boxy ), v druhém patře se nachází velké bytová jednotka, kancelář a skladovací prostory. 3.NP sloužilo jako ubytovna - je zde 11 pokojů se sociálním zařízením. Možnost úpravy na bytové jednotky. K objektu patří garáž, vlastní parkoviště a další odstavné plochy. Objekt je v současnosti částečně pronajat + další příjmy plynou z reklamních ploch. Velmi dobrý technický stav. Frekventované místo. Možnost využití jako sídla firmy nebo restaurace, ubytovny. Zajímavá investiční nabídka. Více informací u makléře.

6 290 400 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 4 dny 22
Prodej administrativní budovy, 3062 m², Jevíčko

Prodej administrativní budovy, 3062 m², Jevíčko

Jevíčko

Nabízíme k prodeji administrativní budovu v obci Jevíčko, KÚ Jaroměřice. Objekt postavený v moderním stylu nabízí velké množstvím administrativních, skladových i jednacích prostor a dále zde nalezneme dvě jednotky bytového charakteru. Objekt je výjimečný i díky kombinaci prosklené fasády a vnitřní dřevěné konstrukce. Vnitřní prostory tak díky tomu působí velmi světelně a vzdušně. Objekt lze využívat jako administrativní budovu, sídlo společnosti, showroom, skladové prostory nebo díky stavebním úpravám i jako objekt k bydlení. Veškeré vybavení je nadstandardní a zhotoveno na míru a to včetně výtahu, kamerového a zabezpečovacího systému, klimatizace, vytápění tepelnými čerpadly, dálkově ovládané brány a exkluzivních prvků vnitřního vybavení.

31 452 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 dny 35
Prodej obchod a služby, 1417 m², Brněnec

Prodej obchod a služby, 1417 m², Brněnec

Moravská Chrastová, Brněnec

Prodej třípodlažního komerčního objektu v centru obce Brněnec - Moravská Chrastová. Celková plocha pozemku je 1417 m² z toho zastavěná plocha - 480 m² a zpevněná plocha - 220 m². Objekt byl využíván jako prodejna potravin o velikosti 150m2 se skladovacími prostory ( vybaveno regály a chladícími boxy ), v druhém patře se nachází 2 velké bytové jednotky 3+1 a 4+kk se společným vytápěním. Dále je k dispozici prostorná půda s možností vybudování dalších bytových jednotek. Parkování před budovou nebo na vlastní zpevněné ploše za domem. Frekventované místo. Možnost využití jako sídla firmy. Zajímavá investiční nabídka. Více informací u makléře.

3 669 400 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 4 dny 25
Prodej zemědělského objektu, 686 m², Cotkytle

Prodej zemědělského objektu, 686 m², Cotkytle

Cotkytle, Cotkytle

Prodej budovy - stodola, která se nachází ve středu malé obce Cotkytle u Štítů. Stavba je určená k rekonstrukci a lze ji přestavit na stavbu k bydlení nebo k rekreaci. Budova je napojena na elektrický proud. Je zde možnost napojení na vodovodní řád. K budově náleží zahrada o celkové ploše 605 m2. Celkově se jedná o velmi pěkné a klidné místo. Pro více informací volejte makléře.

620 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 dny 8
Prodej komerčního objektu, Ronov nad Doubravou - Mladotice

Prodej komerčního objektu, Ronov nad Doubravou - Mladotice

Mladotice, Ronov nad Doubravou

Prodej unikátního historického areálu v Mladoticích u CHKO Železné hory z doby kolem 14. století, nyní nazývaného Mladotický mlýn. Areál stojí na ploše 8103 m2 u řeky Doubravy a nabízí 2 zrekonstruované budovy s impozantními kamennými sloupy, zámeckými chodbami, malovanými stropy a spoustou nádherných prvků datovaných až do 16. století a vlastním rybníkem a jednu původní budovu s přípravou přestavby na další divadelní sál a pokoje. V budovách nalezneme 27 pokojů, 6 pecí, konferenční sál a divadlo s venkovním sezením až pro 300 lidí. Dále bazén, tělocvičnu, restauraci a mnoho dalšího. Toto vše obklopuje dvůr s tekoucím potokem a vstupem do všech částí. Nad areálem se vznešeně tyčí obří dub odhadovaný až na 500 let stáří. Areál je vhodný pro pořádání kulturních akcí, svateb, divadelních festivalů, je možné ho využít jako penzion či středisko s individuálním využitím. Více infomací u makléře.

15 490 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 6 dny 31
Prodej nájemního domu, 553 m², Chrast, ul. Tyršova

Prodej nájemního domu, 553 m², Chrast, ul. Tyršova

Chrast

Nabízíme Vám ke koupi zrekonstruovaný nájemní dům v obci Chrast. V roce 2018 byla dokončena nákladná rekonstrukce (úprava dispozice, rozvody veškerých médií, plastová okna, podlahy, stěny, snížené stropy, fasáda, IS přípojky, venkovní úpravy a další). V domě vzniklo sedm samostatných jednotek, ke každé jednotce přísluší vlastní parkovací stání na dvoře a sklepní kóje v suterénu, kde se dále nachází odpočinková zóna náležící k bytu 3+kk. Každý z bytů má vlastní měřidla, vytápění elektrokotlem (20 h noční proud). V 1. nadzemním podlaží bytového domu se nachází 3 byty o dispozici: bezbariérový 3+kk s vlastní krytou terasou a zahrádkou s grilem, dále 2+kk a 1+kk. Ve 2. nadzemním podlaží jsou 4 byty o dispozici: 2+kk, 2+kk, 1+1 s velkou terasou a 1+kk. Pouze dva byty jsou užívány, jinak vše ostatní nové. Skvělá investiční příležitost bez dalších investic, doporučujeme. Pro bližší informace či sjednání termínu prohlídky kontaktujte makléře Jana Kubíčka, který Vás nemovitostí osobně provede.

11 500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 6 dny 23
REALITY V PARDUBICKÉM KRAJI

Pardubice | Chrudim | Svitavy | Ústí nad Orlicí


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

27. 03. 20 Proč je důležité mít sjednané pojištění majetku a odpovědnosti?

01. 05. 18 Vyklízení sklepů Brno

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

12. 02. 18 Stěhování bytového vybavení

Doporučené realitní kanceláře

-->