Doporučené realitní kanceláře

Pozemky na prodej Pardubický kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, pole, 20000 m2, Strakov

Prodej, pole, 20000 m2, Strakov

Strakov, Strakov

Nabízíme k prodeji pozemek vedený jako orná půda o výměře 20000 m2 v katastrálním území Strakov, okres Svitavy. Jedná se o pruh v honu. Přístup po obecní nezpevněné komunikaci. BPEJ 51400. Pozemek je obhospodařován na základě pachtovní smlouvy. Daň z nabytí nemovitých věcí hradí kupující. Vhodné jako dlouhodobá investice. Doporučujeme.

29 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

včera 3
Prodej, stavební pozemek, Bylany

Prodej, stavební pozemek, Bylany

Bylany, Bylany

Prodej stavebního pozemku na okrajové části obce Bylany. V blízkosti se nachází přípojky sítí. K pozemku vede obecní komunikace. Pozemek je z pohledu od obce a přístupové cesty rovinatý, ze dvou stran je ohraničen svahem. Je možné jej rozšířit zakoupením sousedního pozemku. V obci se nachází obchody, školka, pošta, kulturní dům, ostatní občanská vybavenost je v 5 km vzdálené Chrudimi. Pro další informace volejte makléře. S financováním pozemku i stavby rádi pomůžeme.

634 400 Kč

Stav: Dobrý

včera 5
Opatov, pozemek pro bydlení 1947m2 - pozemek

Opatov, pozemek pro bydlení 1947m2 - pozemek

Opatov

Nabízíme Vám k prodeji pozemek o přibližné ploše 1947 m2 v obci Opatov. Mírně svažitý stavební pozemek v klidné části Opatova, který nabízí dobrou dostupnost do centra obce, ale i dostatek soukromí s příjemným .výhledem do okolí a je vhodný pro stavbu rodinného domu nebo rekreačního objektu. Pozemek je výhodně situován na jižní stranu, vede k němu asfaltová přístupová cesta. Na pozemku se nachází voda a elektřina. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

490 000 Kč

Balkon

před 2 dny 4
Prodej, les, 52789 m2, Městečko Trnávka

Prodej, les, 52789 m2, Městečko Trnávka

Městečko Trnávka

Nabízíme k prodeji lesní pozemky o celkové výměře 52.789 m2 u obce Městečko Trnávka, okres Svitavy (katastrální území - Městečko Trnávka, Stará Trnávka, Lázy). Více informací a Lesní hospodářská osnova na vyžádání v RK.

359 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 9
Moravská Třebová, výroba, sklad, 10 549 m² - komerce

Moravská Třebová, výroba, sklad, 10 549 m² - komerce

Moravská Třebová

,,Exkluzivně,, Vám nabízíme k prodeji pozemky pro komerční využití s bývalou výrobnou sýrů ve městě Moravská Třebová. Areál byl využíván na zrání, uzení, porcování sýrů, kompletace zboží pro jednotlivé odběratele a obchodní činnost. Momentálně je prázdný, nevyužívaný, ale ve výborném technickém stavu díky rekonstrukci. Areál má rozlohu 10 549 m2, je kompletně oplocený, střežený kamerovým systémem. V areálu se nachází vybavená prodejna, kancelářské prostory a zázemí včetně jídelny pro zaměstnance. Jsou zde velké manipulační prostory, skladovací prostory a vybavené chladírny. Samozřejmostí jsou i 3 nakládací rampy s rolovacími vraty. Vše je plně funkční. Areál je situován na okraji města, v územním plánu schválený jako občanské vybavení pro komerční zařízení malá a střední. Areál je vhodný pro administrativu, obchodní prodej, ubytování, stravování, služby, dále také jako skladovací prostory a dílny. Objekt je možné po změně územního plánu využít pro developerské projekty – výstavba rodinných či bytových domů.

12 500 000 Kč

Balkon

před 2 dny 10
Prodej, garáž, Chvaletice

Prodej, garáž, Chvaletice

Chvaletice

Prodej zděné garáže se zastavěnou plochou 19 m2 ve Chvaleticích. Před 3 lety opravena lepenková střecha. Bez elektřiny. Volná ihned. Cena bez provize realitní kanceláře. Více informací u makléře.

100 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 4
Prodej, garáž, Chvaletice

Prodej, garáž, Chvaletice

Chvaletice

Prodej řadové zděné garáže se zastavěnou plochou 20 m2, umístěné v okrajové části Chvaletic. Před 3 lety opravená lepenková střecha. Garáž je bez elektřiny. Volná ihned. Cena bez provize RK. Pro více informací kontaktujte makléře.

100 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 3
Prodej, pozemek, 1890 m2, Červená Voda

Prodej, pozemek, 1890 m2, Červená Voda

Mlýnický Dvůr, Červená Voda

Nabízíme k prodeji pozemek o výměře 1890 m2 nacházející se v obci Červená Voda, k.ú. Mlýnický Dvůr. Pozemek je rovinatý a leží na lukrativním místě v těsné blízkosti Skiparku Buková hora. Podle územního a situačního plánu obce je určený k bytové či rekreační zástavbě jedné i dvou staveb vesnického typu se sedlovou střechou viz. foto. Inženýrské sítě: voda a kanalizace bude realizována v roce 2020 až ke hranici pozemku, el. energie je již na pozemku. V obci je veškerá občanská vybavenost, lokalita je vhodná pro trvalé bydlení i rekreační účely, ideální pro příznivce sportovních aktivit. V blízkosti jsou další centra - Skicentrum Dolní Morava 12 km, Pastvinská přehrada 20 km, cyklostezky, bežecké tratě apod. Více informací u makléře a při osobní prohlídce.

540 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 3 dny 7
Prodej, les, 81230 m2, Svitavy

Prodej, les, 81230 m2, Svitavy

Bezděčí u Trnávky, Bezděčí u Trnávky

Nabízíme k prodeji lesní celek s velkou rozlohou 81 230 m2. Zastoupen je smrk i borovice. Proběhla zde částečná těžba. Les se nachází v katastrálním území Bezděčí u Trnávky. Doporučujeme jako investiční dlouhodobou příležitost. S financováním poradíme. Pro více informací volejte makléře.

487 380 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 4
Prodej, stavební parcela, Opatov

Prodej, stavební parcela, Opatov

Opatov, Opatov

Nabízíme k prodeji stavební parcelu o CP 1969m2 v klidné části obce Opatov. Mírný jižní svah, krasné slunné místo a soukromí. Přípojky elektřiny a vody v ceně. Možná výměna za ornou půdu, les nebo byt. Při rychlém jednaní možná sleva. Veškeré informace v RK. Doporučujeme prohlídku. Financování zajistí hypocentrum naší RK.

560 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 9
REALITY V PARDUBICKÉM KRAJI

Pardubice | Chrudim | Svitavy | Ústí nad Orlicí


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

01. 05. 18 Vyklízení sklepů Brno

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

12. 02. 18 Stěhování bytového vybavení

12. 01. 18 Kupujete nemovitost? Nechte si ji prohlédnout odborníky.

-->