Pardubický inzertní realitní server| reality Pardubice | reality Chrudim | reality Svitavy | reality Ústí nad Orlicí |

Zasílání novinek
Zasílání nových nabídek na Váš e-mail
Reklama
Doporučujeme
Auto inzerce zdarma
Pořiďte si lukrativní novostavby v Praze za výhodné ceny!
Zvažzujete prestehování do hlavního mesta CR? Moderní novostavby v Praze se mohou stát i vasšim novým domovem!
Na Slovensku nabízíme byty na prodej .
Vyhledávání
Okres:
Nabídka:
Typ:
Cena:
Realitní kanceláře Pardubice
ALL CREDIT, s.r.o.
ALL CREDIT, s.r.o.
ALL CREDIT, s.r.o.
Palackého třída 802
537 34 Chrudim
Kontaktní osoba:
Josef Hájek
e-mail: hajek@allcredit.cz
tel.:  469625235
fax:  469625235
Kdo jsme Realitní kancelář All CREDIT, s.r.o. je Členem asociace realitních kanceláří České republiky a na trhu s realitami působí od roku 1996 Našim hlavním působištěm je chrudimský region, kde můžeme uplatnit naše zkušennosti a znalosti prostředí. Hlavní cíl naši práce je spokojený zákazník. Zabýváme se poskytováním komplexních služeb v oblasti prodeje a koupě nemovitostí, pronájmem objektů a samozřejmě zajišťujeme i právní a finanční poradenství. Na našich stránkách naleznete mnoho zajímavých nemovitostí, které můžete zakoupit a nebo zde můžete uveřejnit vlastní nemovitost, kterou byste rádi prodali nebo pronajali. Stručný popis činnosti: * Zprostředkujeme prodej, koupi a pronájem veškerých nemovitostí, včetně pozemků, bytů, dobrovolných i nedobrovolných dražeb, likvidace podniků. * Jsme schopni zajistit také diskrétní prodej realit (například v případě, že se jedná o VIP klienta). * Dále se zabýváme prodejem bankovních zástav a nebo například nemovitostí v konkurzu. * Kromě prodeje také nabízíme pronájmy komerčních nemovitostí, podniků a jejich částí. * Našim klientům také nabízíme komplexní právní servis se zárukou bezpečného prodeje Vaší nemovitosti. * Poskytujeme komplexní služby pro správce konkurzních podstat. * Postaráme se o řešení veškerých závazků a problémů vzniklých při exekucích nemovitostí. * Zastupujeme naše klienty či investory při nákupu veškerých nemovitostí, včetně jednání s katastrálním úřadem (popřípadě fondem). * Jsme schopni zprostředkovat prodej nemovitostí také pro zahraniční investory.
::  Zpět  ::  Počet inzerátů: 0  ::
Developerské projekty, novostavby Praha od Faraon reality | Bydlení v novostavbě na prodej Praha | Domyspozemkem.cz - vyberte si dům s pozemkem dle Vašich představ! Nízkoenergetické byty a domy v Praze vám ušetří náklady za vytápění. Zahajuje se nová vlna prodeje bytů v Praze 5. Nepropásněte slevy.
| Navštivte fotbalové stadiony v ČR | Visit football stadiums | PATRIOT MAGAZÍN.cz Nezávislý zpravodajský web z Moravy a Slezska