Pardubický inzertní realitní server| reality Pardubice | reality Chrudim | reality Svitavy | reality Ústí nad Orlicí |

Zasílání novinek
Zasílání nových nabídek na Váš e-mail
Reklama
Doporučujeme
Auto inzerce zdarma
Pořiďte si lukrativní novostavby v Praze za výhodné ceny!
Zvažzujete prestehování do hlavního mesta CR? Moderní novostavby v Praze se mohou stát i vasšim novým domovem!
Na Slovensku nabízíme byty na prodej .
Vyhledávání
Okres:
Nabídka:
Typ:
Cena:
Realitní zpravodaj
Využijte špičkové stěhovací služby

Využijte špičkové stěhovací služby

06.09.2016 - Stěhování Brno provádí stěhovací zakázky po celé republice a v možnostech této rodinné firmy je i zajištění stěhování do zahraničí. V rámci Brna pak firma provozuje stěhovací služby nonstop každý den. V možnostech firmy je také zajistit nejlevnější možné stěhování na trase Praha – Brno, takže pokud se hodláte stěhovat mezi těmito městy, pak jsou pro Vás služby této firmy jak dělané.

více zde

Špičkový vozový park je základem pro úspěšná stěhování

Špičkový vozový park je základem pro úspěšná stěhování

27.07.2016 - Stěhování Brno si zakládá na tradici úspěšné rodinné firmy a zakládá si na individuálním přístupu ke klientům.

více zde

Průvodce výběrem správného pojištění nemovitosti

Průvodce výběrem správného pojištění nemovitosti

30.06.2016 - Jestliže vlastníte byt, rodinný dům či rekreační objekt, mělo by vás zajímat pojištění nemovitosti. Není náhoda, že se stává například povinnou součástí hypotečních smluv. Proč? Všechny nemovitosti jsou vlastně v permanentním ohrožení, je třeba se bránit! Co hrozí a jak se pojistit co nejvýhodněji?

více zde

Stěhování bytového vybavení

Stěhování bytového vybavení

17.07.2015 - Poskytování špičkových stěhovacích služeb to není jen převoz nábytku a několika boxů s drobným materiálem. Prvotřídní stěhovací společnost by měla zajistit bezproblémové přestěhování veškerého vybavení, včetně obtížně manipulovatelných těžkých břemen, a udělat i něco navíc pro získání si širokého spektra stálých zákazníků, kteří budou v budoucnu vždy vědět na koho se obrátit se stěhovací zakázkou.

více zde

Tip: Prodávejte nemovitost chytře

Tip: Prodávejte nemovitost chytře

29.07.2013 - Prodáváte poprvé nemovitost a nevíte si rady?

více zde

Rady, jak ušetřit za elektřinu

Rady, jak ušetřit za elektřinu

26.09.2012 - Nedá se nic dělat, ale elektřinu k našemu životu dnes prostě potřebujeme. Potřebujeme si svítit, ohřívat vodu, prát prádlo, žehlit, používat ledničku i počítače. Přesto nás ale často napadá (především při placení každé faktury za elektřinu), kde bychom tak mohli za elektřinu ušetřit? Kde bychom mohli najít prostor pro úsporu? Přece nebudeme zhasínat v 9 hodin, sedět doma potichu a potmě nebo prát jen jednou za dva týdny. To skutečně není nutné, ale existuje pár snadných kroků, které nijak neomezí Vaše pohodlí ale i tak Vám uspoří slušnou částku.

více zde

Kupujete nemovitost? Nechte si ji prohlédnout odborníky.

Kupujete nemovitost? Nechte si ji prohlédnout odborníky.

24.10.2011 - NEMOPAS - ochrana zákazníka při nákupu nemovitostí. Nová služba NEMOPAS Vám ušetří při nákupu nemovitostí statisíce! Chystáte se investovat do nemovitosti, ale nejste si jistí, zdali bez patřičného vzdělání v oblasti stavebnictví dokážete odhalit potenciální skryté vady jako například životnost krytiny střechy, potenciál vlhnutí suterénu nebo únik tepla střechou? Pak je právě Vám určen NEMOPAS, nová služba na českém trhu, která nabízí možnost důkladně si proklepnout vámi vyhlédnutou stavbu/nemovitost ještě před samotnou koupí.

více zde

Dřevěná okna naladí příjemnou atmosféru domova

Dřevěná okna naladí příjemnou atmosféru domova

05.09.2011 - Chtěli by jste pro Váš rodinný dům či chatu nová okna? Bydlíte v přírodním prostředí a máte zájem o více než plastová okna, něco typického, ale zároveň moderního a především kvalitního? To pravé co hledáte, jsou dřevěná okna, tzv. Euro okna.

více zde

INSPIRACE - webové projekty o bydlení

INSPIRACE - webové projekty o bydlení

24.02.2011 - Potřebujete inspiraci k přestavbě nebo vybavení interiéru svého bytu či domu? Nebo nevíte jak doladit svou zahradu? Veškerou inspiraci najdete na níže uvedených webových projektech nejen o bydlení.

více zde

Domy na klíč – co musíte před koupí znát

Domy na klíč – co musíte před koupí znát

23.02.2011 - Výběr nového domu na klíč bude jedním z těžších nákupů. Právě domov nám nabízí bezpečné útočiště. Doma vychováváme své děti, žijeme, bavíme se. Každý z nás potřebuje místo, kde se bude cítit skutečně pohodlně. Místo, které nám nabídne skutečné teplo domova.

více zde

ŘEMESLNÍK SNADNO A RYCHLE

ŘEMESLNÍK SNADNO A RYCHLE

11.10.2010 - SeznamRemeslniku.cz - řemeslník snadno a rychle Každý, kdo někdy hledal kvalitního řemeslníka, jistě ví, že to rozhodně není lehký úkol. Najít kvalitního řemeslníka je k nezaplacení. Tuto skutečnost si dobře uvědomili i tvůrci webu SeznamRemeslniku.cz, kteří nám hledání tímto svým počinem rapidně ulehčují. V jednoduché myšlence se skrývá obrovský potenciál pro zákazníky i řemeslníky. A jakže to celé funguje? To záleží na tom, zda jste zákazník poptávající řemeslníka, či přímo řemeslník.

více zde

Developerské projekty, novostavby Praha od Faraon reality | Bydlení v novostavbě na prodej Praha | Domyspozemkem.cz - vyberte si dům s pozemkem dle Vašich představ! Nízkoenergetické byty a domy v Praze vám ušetří náklady za vytápění. Zahajuje se nová vlna prodeje bytů v Praze 5. Nepropásněte slevy.
| Navštivte fotbalové stadiony v ČR | Visit football stadiums | PATRIOT MAGAZÍN.cz Nezávislý zpravodajský web z Moravy a Slezska