M & M reality holding a. s.

Praha, Krakovská 9
M & M reality holding a. s.

Společnost M&M reality holding a.s. se zabývá zprostředkováním prodeje nemovitostí, pronájmem objektů a jejich správou a samozřejmě poskytuje i široké právní a finanční poradenství v oblasti realit. Díky silnému finančnímu zázemí, síti poboček po celé ČR a makléřům, vyškoleným odborným školícím programem, je schopna prodat Vaši nemovitost v bezkonkurenčně rychlém čase.

Nemovitosti: 847

WEB: www.mmreality.cz

E-mail: info@mmreality.cz

Tel.: 800 100 446

Nabídka realitní kanceláře

Prodej mobilního domu, 37 m2, Pardubice

Prodej mobilního domu, 37 m2, Pardubice

Cihelna, Pardubice

Nabízíme k prodeji mobilní dům Willerby Gainsborough o dispozici 3+kk (3,7 x 10 m) s vysokými stropy 213 cm a dvěma vstupy, k sezonnímu i celoročnímu užívání. Mobilheim se nyní nachází v Pardubicích a je určen k odvozu. Obývací pokoj je spojený s kuchyňským koutem a je zařízen rozkládací sedací soupravou s úložnými prostory, skříňkami, masivním jídelním stolem se 4 židlemi, kamny na propan butan (vytápění je možné vyřešit i jiným způsobem). Dveřmi se vchází do chodby se dvěma pokoji, samostatného WC a koupelny se sprchovým koutem. Ložnice s manželskou postelí a vestavěnou skříní, pokoj se dvěma lůžky a skříněmi. Kuchyně je vybavená sporákem a lednicí s mrazákem. Mobilheim má provedenu izolaci podlah polyuretanovou pěnou, kde jsou zaizolované rozvody vody a odpadu. Dále rozvody TV, předělané zásuvky dle českých norem. Součástí ceny jsou mobilní pilíře (nohy). Se zajištěním přepravy můžeme pomoci - naložení při odvozu hradí prodávající. K dispozici ihned, více informací u makléře.

150 000 Kč

Stav: Dobrý

před 11 hod. 12
Prodej rodinného domu, 2162 m², Svitavy, ul. Hlavní

Prodej rodinného domu, 2162 m², Svitavy, ul. Hlavní

Lačnov, Svitavy

Nabízíme prodej rodinného domu určeného k rekonstrukci o celkové ploše 2162 m² v obci Svitavy. Do domu je zavedena elektřina a vodovodní přípojka. Vytápění kotlem na tuhá paliva. V domě se nachází 3 obytné místnosti. Veškerá občanská vybavenost v místě. Financování a přepis energií zajistíme. Prohlídkový den 22.01.2021. Více informací a čas prohlídky si rezervujte u makléře.

2 100 000 Kč

Stav: Dobrý

před 13 hod. 6
Prodej pozemku k bydlení, 1020 m², Oldřiš

Prodej pozemku k bydlení, 1020 m², Oldřiš

Oldřiš, Oldřiš

Nabídka slunného stavebního pozemku o velikosti cca 1020m2 v obci Oldřiš u Poličky. Uvedená parcela vznikne rozdělením geometrickým plánem ze stávajícího většího pozemku. V obci minulý rok proběhla výstavba čističky odpadních vod, na hranici pozemku je vyvedena přípojka ke splaškové kanalizaci, plyn i voda jsou vedeny kolem pozemku. Na pozemku je vyvrtaná studna, elektřina se nachází na pozemku. Veškerá občanská vybavenost v Poličce, kde je v dosahu lyžařská sjezdovka. V dosahu CHKO Žďárské vrchy. Doporučujeme prohlídku.

877 900 Kč

Stav: Dobrý

před 14 hod. 5
Pronájem bytu 2+kk v Dlouhé Třebové, ul. Panský kopec

Pronájem bytu 2+kk v Dlouhé Třebové, ul. Panský kopec

Dlouhá Třebová, Dlouhá Třebová

Pronájem, zděný byt 2+kk v rodinném domě. K dispozici obytná kuchyň s linkou, sporákem lednicí, chodba, ložnice, koupelna s umyvadlem, sprchovým koutem, WC, plynovým kotlem a pračkou, sklep, komora. Vybavení na dohodě. Volné ihned. K nájmu se platí energie. Jednorázově vratná kauce a poplatek RK 1 nájem.

8 800 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

včera 10
Prodej rodinného domu, pozemek 856 m², Jedlová, Korouhevská

Prodej rodinného domu, pozemek 856 m², Jedlová, Korouhevská

Jedlová, Jedlová

Prodej, hrubá stavba rodinného domu se zahradou. V přízemí příprava na kuchyň, obývací pokoj, koupelnu s WC, šatnu, technická místnost, schodiště. V podkroví lze zbudovat 1-4 ložnice. Příprava na podlahové topení a plynový kotel. Hotové rozvody elektřiny, vody. V oknech trojskla, zateplení domu z venku a pod střešní krytinou.

3 350 000 Kč

Stav: Ve výstavbě

včera 20
Prodej pozemku k bydlení, 1016 m², Hradec nad Svitavou

Prodej pozemku k bydlení, 1016 m², Hradec nad Svitavou

Hradec nad Svitavou, Hradec nad Svitavou

Nabízíme parcelu určenou k zástavbě o celkové ploše 1016 m2 v obci Hradec nad Svitavou. Inženýrské sítě (voda, plyn, elektřina, kanalizace) jsou na hranici pozemku. K pozemku vede jak obecní komunikaci, tak osobní komunikace, z které náleží 1/5 k pozemku. V obci je velmi dobrá občanská vybavenost, základní a mateřská škola, obchod, lékař, fotbalové hřiště a hřiště pro děti. Doporučujeme prohlídku. Financování zajistíme.

460 000 Kč

Stav: Dobrý

včera 4
Prodej pozemku k bydlení, 2126 m², Hradec nad Svitavou

Prodej pozemku k bydlení, 2126 m², Hradec nad Svitavou

Hradec nad Svitavou, Hradec nad Svitavou

Nabízíme parcelu určenou k zástavbě o celkové ploše 2126 m2 v obci Hradec nad Svitavou. Inženýrské sítě (voda, plyn, elektřina, kanalizace) jsou 30 m od hranice pozemku. K pozemku vede jak obecní komunikaci, tak osobní komunikace, z které náleží 1/5 k pozemku. V obci je velice dobrá občanská vybavenost základní a mateřská škola, obchod, lékař, fotbalové hřiště a hřiště pro děti. Doporučujeme prohlídku. Financování zajistíme.

850 000 Kč

Stav: Dobrý

včera 4
Prodej bytu 3+1, 123 m², Žamberk, ul. Nádražní

Prodej bytu 3+1, 123 m², Žamberk, ul. Nádražní

Žamberk, Žamberk

Prodej prostorného bytu v osobním vlastnictví, 97 m², o dispozici 3+1 s vlastní terasou (cca 26 m²) a garáží (cca 18 m²) v Nádražní ulici v Žamberku. Prostornou kuchyň od obývacího pokoje dělí skleněné posuvné dveře, které prostoru dodávají vzdušnost. Z obývacího pokoje je vstup na terasu s venkovním krbem, ke které je uzpůsobena kuchyňská linka s oknem pro výdej z kuchyně. V části bytu položena nová podlaha a v koupelně nový sprchový kout. Byt je vytápěn krbovými kamny napojenými na radiátory, možnost napojení na plynový kotel. Bytový dům je umístěn na oploceném pozemku s novou elektrickou bránou. Domluvte si svůj čas prohlídky.

0 Kč

Stav: Dobrý

včera 17
Prodej rodinného domu, 4408 m², Javorník

Prodej rodinného domu, 4408 m², Javorník

Javorník, Javorník

Nabízíme prodej statku v obci Javorník o celkové ploše 4408m2. Dům je rozdělený na dvě bytové jednotky každá s vlastním vstupem. V domě je 6 obytných místností, dvě kuchyně a dvě koupelny vybavené sedacími vanami a umyvadly. WC jsou samostatné v domě. Odpady jsou řešeny septikem. Vytápění je řešeno kamny na tuhá paliva. Ohřev vody je zajištěn elektrickými bojlery. K obytné části domu navazují chlév, stáj a stodola. Za těmito budovami se rozkládá ovocný sad s různorodou skladbou stromů. Doporučujeme prohlídku. Financování a přepis energií zajistíme.

3 496 000 Kč

Stav: Dobrý

včera 18
Pronájem garážového stání, Pardubice-Polabiny, ul. Valčíkova

Pronájem garážového stání, Pardubice-Polabiny, ul. Valčíkova

Polabiny, Pardubice

Pronájem garážového stání o celkové ploše 18 m2, Pardubice - Polabiny, ulice Valčíkova u kruhového objezdu u Kauflandu. Vrata na dálkové ovládání. Určeno pouze pro parkování auta, nelze používat pro skladování věcí. K dispozici montážní rampa, myčka, kompresor, dílna, kde možno provádět drobné opravy. Volné ihned.

1 200 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 5
REALITY V PARDUBICKÉM KRAJI

Pardubice | Chrudim | Svitavy | Ústí nad Orlicí


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


-->