Proč je důležité mít sjednané pojištění majetku a odpovědnosti?

Bez ohledu na profesi, pojistky mají svůj smysl a mohou pojištěnce efektivně chránit bez ohledu na konkrétní situaci. Náhody se zkrátka dějí dnes a denně, mohou bohužel postihnout kohokoliv a někdy umí být velmi nepříjemné.

Proč je důležité mít sjednané pojištění majetku a odpovědnosti?

Je proto lepší, když jste připraveni na každou situaci – než aby nastal případ, kdy budete muset hradit způsobenou škodu, byť samozřejmě zcela neúmyslnou, z vlastní kapsy.

Ochrana je důležitá

Pojistit se a mít klid, na cestách, v práci, ale i doma. To je cílem mnohých z nás, už jen pro ten pocit bezpečí. Pojištění majetku a odpovědnosti je proto zcela nasnadě, dohoda padne rychle a není třeba četných razítek, podpisů a úředních ověřování.

Abyste si pojistili nemovitost, postačí znát její výměru. Na kolika metrech čtverečních žijete? To je jediná otázka, na níž je nutné odpovědět, pak už zadáte jen základní kontaktní údaje.

Oblíbená pojistka napříč různými generacemi

Co vás napadne, když se řekne pojištění proti blbosti? Bezesporu možnost, jak mít ochranu před různými katastrofami typu nedopatřením rozbité elektroniky v obchodě. Když může být pod jednou smlouvou vlastně celá rodina, jde určitě o velké plus – úspora času, který by se jinak musel strávit nad složitější administrativou, přeci ocení všichni klienti. Výhodou bude také celosvětová platnost, takže pojistná ochrana platí i na zahraniční dovolené, včetně velmi exotických destinací.

A co dále? Tak například, pojistná smlouva je velmi krátká a současně komplexní. Bez spoluúčasti na škodě, se stejnými limity pojistného plnění na škody na zdraví nebo majetku (nejvyšší možný limit činí rovných 10 milionů korun). Za klid v duši to jistě stojí, sjednání online nevyžaduje osobní schůzku na pobočce.

Přehled všech článků

Archiv článků

27. 03. 20 Proč je důležité mít sjednané pojištění majetku a odpovědnosti?

01. 05. 18 Vyklízení sklepů Brno

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

12. 02. 18 Stěhování bytového vybavení

Pardubicko patří mezi rovinatý region bohatý na chráněné území i historické památky. V oblibě je hlavně u cykloturistů a rybářů. Dopřejte si i vy dovolenou v tomto krásném regionu. Ubytovací portál MegaUbytko Vám v rubrice nejvhodnějšího ubytování v Pardubicích přiblíží vhodné ubytovací zařízení, ale také TOP 9 nejlepších atrakcí v této oblasti. Pokud Vám nebude přát slunečné počasí, můžete se přijít podívat na hokejové utkání přímo v Pardubicích. Pokud však máte více rádi přírodu, z Pardubic nebudete mít daleko ani na výlet do Českého ráje, jedno z nejunikátnějších míst v celé České republice. Vhodné ubytování v oblasti Českého ráje si vyhledejte přímo na spomínaném portálu. Je zde nádherně a proto se tenhle region rozhodně oplatí ji navštívit.

Developerské projekty, novostavby Praha od Faraon reality.

Tip na prostorné byty v Praze 9 s terasami a parkováním. Byty Nad krocínkou – váš nový domov v srdci města!


-->