Domy, chalupy na prodej, Svitavy

Změnit zadání Počet inzerátů: 5
Prodej, chalupa, Chotovice

Prodej, chalupa, Chotovice

Chotovice, Chotovice

Nabízíme k prodeji chalupu v obci Chotovice, okr. Svitavy o celkové výměře 668 m2. Dům je po rekonstrukci, nová elektřina, vodovod, odpady, podlahy, zateplení stěn atd. Možnost připojení plynu, přípojka je přímo před domem. Dispozice: přízemí - velká obytná místnost s kuchyní a krbem, koupelna s WC. 1. patro - jeden pokoj s pavlačí. Dále se v domě nachází komora na ukládání věcí, místnost vhodná na posezení a společenské akce. Parkování je možné ve velké stodole. Zahrada je za domem v mírném kopci o ploše 313 m2. Litomyšl 13 km, Vysoké Mýto 18 km, Toulovcovy maštale 7 km. Doporučujeme prohlídku. Financování a přepis energií zajistí naše RK.

1 690 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 18
Prodej, chalupa, 1201 m2, Trstěnice

Prodej, chalupa, 1201 m2, Trstěnice

Trstěnice, Trstěnice

Prodej dlouhodobě neobývané chalupy určené ke kompletní rekonstrukci a celkové přestavbě, nebo ke zbourání a využití na stavbu nového bydlení. Elektřina odpojena, veřejný vodovod a přípojky plynu u sousedního stavení. Přidělené číslo popisné. Zastavěná plocha 280 m2, svažitá zahrada 921 m2. Vhodné na rodinný dům nebo chalupu. Stavební materiál z chalupy v ceně.

239 000 Kč

Stav: Špatný

před 2 týdny 7
Prodej, chalupa, Poříčí u Litomyšle

Prodej, chalupa, Poříčí u Litomyšle

Poříčí u Litomyšle

Nabízíme prodej chalupy v obci Poříčí u Litomyšle, okr. Svitavy o celkové výměře 598 m2. Nemovitost je určená k celkové rekonstrukci nebo k demolici, pozemek lze využít k výstavbě nového domu. Je zde funkční přípojka elektřiny a vlastní studna. Možnost napojení na obecní vodovod a plyn. Nemovitost se nachází v krásném prostředí blízko přírodní rezervace Toulovcovy Maštale. Polička 11 km, Litomyšl 13 km. Doporučujeme prohlídku. Pro více informací volejte makléře. Finance a přepis energií zajistí naše RK.

400 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 týdny 8
Prodej, chalupa, Dolní Újezd

Prodej, chalupa, Dolní Újezd

Dolní Újezd, Dolní Újezd

Nabízíme k prodeji chalupu v obci Dolní Újezd. Chalupa se nachází v klidné části obce a je v původním stavu. Dispozice domu – vstupní veranda, chodba, koupelna, WC, 2 pokoje, kuchyň s jídelnou, stodola a sklep. Vytápění v domě je řešeno lokálně kamny na tuhá paliva v kuchyni a elektrickými akumulačními kamny na v ostatních místnostech. Dále v zde nalezneme prostornou půdu, která je vhodná k půdní vestavbě, prostornou stodolu, která je vhodná například pro parkování auta a prostorný sklep. Vedle domu je dále možné vybudovat kryté stáni. Kanalizace a plyn jsou na hranici pozemku. Více informací u makléře. Financování zajistí naše hypocentru. Doporučuji prohlídku.

859 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 4 týdny 15
Prodej, chalupa, Hartmanice

Prodej, chalupa, Hartmanice

Hartmanice, Hartmanice

Nabízíme prodej chalupy v obci Hartmanice, okr. Svitavy o celkové výměře 528 m2. Nemovitost je určená k celkové rekonstrukci nebo k demolici, pozemek lze využít k výstavbě nového domu. Je zde funkční přípojka elektřiny, obecní vodovod, vlastní studna, plyn a kanalizace. Polička 14 km, Letovice 22 km. Doporučujeme prohlídku. Pro více informací volejte makléře. Finance a přepis energií zajistí naše RK.

280 000 Kč

Stav: Špatný

před měsícem 12
REALITY V PARDUBICKÉM KRAJI

Pardubice | Chrudim | Svitavy | Ústí nad Orlicí


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

01. 05. 18 Vyklízení sklepů Brno

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

12. 02. 18 Stěhování bytového vybavení

12. 01. 18 Kupujete nemovitost? Nechte si ji prohlédnout odborníky.

Doporučené realitní kanceláře