Domy chaty na prodej, Svitavy

Změnit zadání Počet inzerátů: 4
Prodej, chata, Litomyšl

Prodej, chata, Litomyšl

Litomyšl-Město, Litomyšl

Nabízíme k prodeji chatu o CP 15 m2 v zahrádkářské osadě na okraji Litomyšle. Chata je částečně vybavená a podsklepená. Chata se nachází na zahradě o CP 260 m2, na které je postavena zastřešená terasa s posezením, suché WC a solární sprcha. Více informací u makléře.

160 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 13
Prodej, chata, Moravská Třebová

Prodej, chata, Moravská Třebová

Boršov, Moravská Třebová

Nabízíme prodej chaty o výměře 13 m2 se zahradou o celkové ploše 397 m2 v zahrádkářské osadě číslo 4, Boršov. V chatě se nachází jedna místnost a malý uzamykatelný přístřešek na nářadí. Zahrada je osázena ovocnými stromy. Voda je řešena formou sběru dešťové vody do nádrže za chatou. Elektřina je na hranici pozemku. Doporučujeme prohlídku. Financování poskytne naše hypocentrum.

400 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 týdny 4
Prodej, źahrada, 410 m2, Dětřichov u Mor. Třebové

Prodej, źahrada, 410 m2, Dětřichov u Mor. Třebové

Dětřichov u Moravské Třebové, Dětřichov u Moravské Třebové

Nabízíme Vám ke koupi zahradu se zděnou chatou v obci Dětřichov u Mor. Třebové (vzdálená jen 9 km). V obci je obchod se smíšeným zbožím a mateřská škola. Střecha chaty je zateplená, v jedné ze tří místností jsou umístěná kamna na tuhá paliva. K dispozici je kůlna a dřevník, rezervoár na dešťovou vodu a suchý záchod na zahradě. K posezení vybízí pergola před chatou. Srdečně Vás zveme na prohlídku!

270 000 Kč

Stav: Dobrý

před měsícem 8
Prodej, chata, Jevíčko

Prodej, chata, Jevíčko

Jevíčko

Exkluzivně nabízíme k prodeji chatu v pěkném prostředí Jevíčské přehrady. V chatě o rozloze 50 m2 se nachází jedna obývací místnost s kamny, malá veranda, půdní prostor pro ložnici a sklep. Voda je řešena formou sběru dešťové vody do nádrže. K užívání je tu 723 m2 pozemku. Příjezd autem až k pozemku. Chata se nachází na velmi klidném místě v měnší chatové osadě s velkou zahradou, přesto v dosahu ČSAD. Jevíčko je město na severozápadní Moravě, tvoří centrum severní části Malé Hané. Administrativně náleží do okresu Svitavy v Pardubickém kraji, 27 km Svitavy, 19 km Moravská Třebová, 40 km Prostějov. V případě zájmu o prohlídku prosím kontaktujte makléře.

399 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 měsíci 10
REALITY V PARDUBICKÉM KRAJI

Pardubice | Chrudim | Svitavy | Ústí nad Orlicí


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

01. 05. 18 Vyklízení sklepů Brno

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

12. 02. 18 Stěhování bytového vybavení

12. 01. 18 Kupujete nemovitost? Nechte si ji prohlédnout odborníky.

Doporučené realitní kanceláře