Domy na prodej, Svitavy

Změnit zadání Počet inzerátů: 55
Prodej, rodinný dům, 378 m2, Svitavy - Lány, ul. Slovenská

Prodej, rodinný dům, 378 m2, Svitavy - Lány, ul. Slovenská

Lány, Svitavy

Nabízíme k prodeji rodinný dům ve Svitavách - Lány, ve vyhledávané a klidné lokalitě na Slovenské ulici, nedaleko obchodního centra Kaufland a Lánského hřiště. Dům je určený k rekonstrukci. Nemovitost disponuje zádveřím, kuchyní a dvěma místnostmi, koupelnou, záchodem, špajskou a sklepem cca 4,5 x 5,5 m s kotelnou na pevná paliva a půdou, vhodnou na půdní vestavbu. Součástí je předzahrádka 33 m2 a zahrada o celkové ploše 124 m2, na které je postavena pracovní dílna, udírna a garáž se samostatným vjezdem ze zadní ulice za domem. Objekt je napojen na veřejný vodovod, el. energii a zemní plyn. Možnost dalšího parkování před domem, info o ceně v RK u makléře. Financování zajistí naše hypocentrum.

1 480 000 Kč

Stav: Dobrý

před 21 hod. 14
Prodej, rodinný dům, Litomyšl, ul. Příčná

Prodej, rodinný dům, Litomyšl, ul. Příčná

Záhradí, Litomyšl

Nabízíme prodej rodinného domu v obci Litomyšl, ul. Příčná o celkové výměře 702 m2. Dispozice domu: - přízemí: veranda, vstupní chodba, kuchyně, obývací pokoj, ložnice, koupelna se sprchovým koutem, WC, spižírna. 1.patro: dva pokoje s balkonem a dvě další místnosti k užívání. K nemovitosti náleží zahrada o ploše 415 m2, kde se nachází skleník a venkovní posezení. Doporučujeme prohlídku. Výhodné financování a převod energií zajistí naše RK.

4 500 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 21 hod. 23
Prodej, rodinný dům, Březová nad Svitavou

Prodej, rodinný dům, Březová nad Svitavou

Březová nad Svitavou, Březová nad Svitavou

Prodej nepodsklepeného domu 2+kk v Březové nad Svitavou, okres Svitavy o celkové ploše 132 m2. Objekt je určen k rekonstrukci. Dispozice: vstupní místnost, chodba se vstupem na půdu a 2 místnosti. Dům je napojen na el. energii, obecní vodovod, odpad sveden do jímky (možnost napojení na obecní kanalizaci). Vytápění bylo kamny na tuhá paliva, nyní jsou připraveny vývody na el. přímotopy. Původní okna jsou vyměněna za plastová. Ve městě je veškerá občanská vybavenost. Březová nad Svitavou leží na důležitých dopravních spojnicích, silnici 1/43 ze Svitav do Brna a železničním koridoru Praha - Brno. Pro více informací kontaktujte makléře.

200 000 Kč

Stav: Dobrý

včera 6
Prodej, rodinný dům 3+1, 313 m2, Dlouhá Loučka

Prodej, rodinný dům 3+1, 313 m2, Dlouhá Loučka

Dlouhá Loučka, Dlouhá Loučka

Nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Dlouhá Loučka, který je určen k celkové rekonstrukci. Voda a elektřina na hranici pozemku. K dispozici ihned. Pro více informací volejte makléře.

279 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 7
Prodej, rodinný dům, Rozhraní

Prodej, rodinný dům, Rozhraní

Rozhraní, Rozhraní

Prodej rodinného domu s přilehlým pozemkem o celkové výměře 784 m2 v obci Rozhraní, okres Svitavy. V 2. NP se nachází byt 3+1 s balkonem s možností okamžitého nastěhování. Vytápění ústřední plynovým kotlem, ohřev vody zajišťuje el. bojler. Dům je napojen na veřejný vodovod, el. energii a zemní plyn. Odpady jsou svedeny do septiku. Poslední investicí byla výměna oken za plastová. 1. NP je určené k rekonstrukci. Je možné zde vybudovat další obytnou část nebo prostory využít k podnikání. K nemovitosti náleží 2 zděné kůlny. Veškerá občanská vybavenost v obci Brněnec (2 km) nebo v městě Letovice (7 km). V blízkosti domu se nachází železniční i autobusová zastávka. Obec Rozhraní leží 50 km severně od Brna a 20 km na jih od města Svitavy.Pro více informací kontaktujte makléře.

900 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 2 dny 10
Prodej, rodinný dům, Dolní Újezd

Prodej, rodinný dům, Dolní Újezd

Dolní Újezd, Dolní Újezd

Nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Dolní Újezd. Dům se nachází v klidné části obce a je v původním stavu. Dispozice domu – vstupní veranda, chodba, koupelna, WC, 2 pokoje, kuchyň s jídelnou, stodola a sklep. Vytápění v domě je řešeno lokálně kamny na tuhá paliva v kuchyni a elektrickými akumulačními kamny v ostatních místnostech. Dále v domě nalezneme prostornou půdu, která je vhodná k půdní vestavbě, prostornou stodolu, která je vhodná například pro parkování auta a prostorný sklep. Vedle domu je dále možné vybudovat kryté stáni. Kanalizace a plyn jsou na hranici pozemku. Více informací u makléře. Financování zajistí naše hypocentru. Doporučuji prohlídku.

990 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 3 dny 16
Prodej, chalupa, Dolní Újezd

Prodej, chalupa, Dolní Újezd

Dolní Újezd, Dolní Újezd

Nabízíme k prodeji chalupu v obci Dolní Újezd. Chalupa se nachází v klidné části obce a je v původním stavu. Dispozice domu – vstupní veranda, chodba, koupelna, WC, 2 pokoje, kuchyň s jídelnou, stodola a sklep. Vytápění v domě je řešeno lokálně kamny na tuhá paliva v kuchyni a elektrickými akumulačními kamny na v ostatních místnostech. Dále v zde nalezneme prostornou půdu, která je vhodná k půdní vestavbě, prostornou stodolu, která je vhodná například pro parkování auta a prostorný sklep. Vedle domu je dále možné vybudovat kryté stáni. Kanalizace a plyn jsou na hranici pozemku. Více informací u makléře. Financování zajistí naše hypocentru. Doporučuji prohlídku.

990 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 3 dny 15
Prodej, rodinný dům, 3154 m2, Borušov

Prodej, rodinný dům, 3154 m2, Borušov

Borušov, Borušov

Nabízíme k prodeji dům v obci Borušov. Nemovitost vhodnou jak k podnikání, tak i k bydlení. Dům je v původním stavu, vhodný ke kompletní rekonstrukci. V domě byla dříve provozována restaurace, která se nacházela v přízemí. V patře se nachází společenský sál vhodný pro různé akce. Více informací u makléře. Doporučuji prohlídku.

750 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 10
Prodej, rodinný dům, Moravská Třebová, ul. Josefská

Prodej, rodinný dům, Moravská Třebová, ul. Josefská

Předměstí, Moravská Třebová

Nabízíme k prodeji dvougenerační rodinný dům v blízkosti centra Moravské Třebové. V přízemí domu nalezneme kuchyň, koupelna, 2 pokoje, WC, předsíň, sušárnu, kůlnu, vchod do zahrady. V 1. patře dále nalezneme kuchyň, koupelna, tři pokoje, balkón a schodiště na půdu, která je vhodná k půdní vestavbě a k vybudování dalších obytných prostor. Jednotlivá patra mají vlastní měřiče spotřeby. Celý dům je v původním stavu vhodný k rekonstrukci. K domu náleží udržovaná okrasná zahrada, sad, skleník a garáž. Doporučuji prohlídku. S financováním a převodem energií Vám pomůže RK.

1 780 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 3 dny 29
Prodej, rodinný dům, Desná u Litomyšle

Prodej, rodinný dům, Desná u Litomyšle

Desná, Desná

Nabízíme k prodeji rodinný dům vhodný k trvalému bydlení nebo k rekreaci v obci Desná u Litomyšle. Celková výměra nemovitosti je 1172 m2. Dispozice domu: přízemí: vstupní chodba, kuchyně s krbem a jídelnou, pokoj, koupelna s vanou a toaletou.1.patro: prostorná podkrovní místnost. Dále se v domě nachází pokoj na letní přebývání, dílna a skladové prostory. Objekt prošel částečnou rekonstrukcí, a to nové vodovodní rozvody, elektro instalace, dřevěná okna, dveře, vrata. Obec se nachází 10 km od města Litomyšl a 15 km od obce Polička. Doporučujeme prohlídku. Výhodné financování zajistí naše hypocentrum.

1 565 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 dny 26
REALITY V PARDUBICKÉM KRAJI

Pardubice | Chrudim | Svitavy | Ústí nad Orlicí


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

01. 05. 18 Vyklízení sklepů Brno

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

12. 02. 18 Stěhování bytového vybavení

12. 01. 18 Kupujete nemovitost? Nechte si ji prohlédnout odborníky.

Doporučené realitní kanceláře