Domy na prodej, Ústí nad Orlicí

Změnit zadání Počet inzerátů: 57
Prodej, rodinný dům 2+1, 366 m2, Ústí nad Orlicí

Prodej, rodinný dům 2+1, 366 m2, Ústí nad Orlicí

Ústí nad Orlicí

Nabízíme k prodeji rodinný dům, který se nachází nedaleko centra města Ústí nad Orlicí. Zastavěná plocha pozemku je 150 m2 a zahrada 216 m2. Nemovitost je určena ke kompletní rekonstrukci. Napojeno na elektřinu, městský vodovod i veřejnou kanalizaci. K dispozici ihned. Pro více informací volejte makléři.

678 000 Kč

Stav: Dobrý

před 8 hod. 5
Prodej, chata, Ústí nad Orlicí

Prodej, chata, Ústí nad Orlicí

Ústí nad Orlicí

Nabízíme k prodeji zděnou chatu s vybudovaným podkrovím v chatové oblasti města Ústí nad Orlicí. Objekt má obytné přízemí (kuchyňský kout a sociálka) a podkroví, k dispozici je suterén (sklep), celkem 58 m2. Chata je napojena na inženýrské sítě: elektro, vodovod zahrádkářské kolonie a žumpu. Možností je napojení na obecní vodovod, plyn a hloubkovou kanalizaci. Součástí nemovitosti je terasa, kůlna na nářadí, sklep a technická místnost - sklad dřeva. K nemovitosti patří zahrada 440 m2 ve sklonitém terénu. Parkování je možné na veřejném, negarantovaném místě (komunikace, parkoviště). Více info u makléře.

330 000 Kč

Stav: Dobrý

před 9 hod. 6
Prodej, rodinný dům, Vysoké Mýto

Prodej, rodinný dům, Vysoké Mýto

Litomyšlské Předměstí, Vysoké Mýto

Nabízíme k prodeji velký rodinný dům 4+1 s prostornou půdou, částečně podsklepený a s menší zahradou. K dispozici je celkem 5 místností, 2 menší technické místnosti a koupelna. K dispozici jsou také venkovní stavby, které tvoří 2 dílny, stodola a skleník. Parkování je možné na dvoře, nebo na zpevněném vedlejším pozemku. Nemovitost je vhodná k bydlení, nebo díky umístění i ke komerčním účelům - např. jako ubytovna, výhodný pronájem reklamních ploch (billboardy). Inženýrské sítě - elektřina, obecní vodovod, kanalizace řešena septikem, plynové ústřední topení. Zastavěná plocha činí cca 200 m2. Více info u makléře. S výhodným financováním Vám rádi poradíme.

2 190 000 Kč

Stav: Dobrý

před 9 hod. 11
Prodej, chalupa 2+1, 1754 m2, Mistrovice

Prodej, chalupa 2+1, 1754 m2, Mistrovice

Mistrovice, Mistrovice

Nabízíme k prodeji chalupu 2+1 o celkové ploše 1754 m2 na klidném místě v obci Mistrovice. Dispozice: veranda, chodba, kuchyň, obývací pokoj, ložnice, koupelna s WC, spíž. K domu náleží prostorná stodola s možností parkování auta. Nutno vidět. Více informací u makléře.

1 050 000 Kč

Stav: Dobrý

před 12 hod. 17
Prodej, rodinný dům, 4+1, 203 m2, Česká Třebová

Prodej, rodinný dům, 4+1, 203 m2, Česká Třebová

Parník, Česká Třebová

Nabízíme k prodeji prostorný rodínný dům 4+1 o celkové ploše 203 m2 a přilehlou zahrádkou v České Třebové. Dům je určen k celkové rekonstrukci. Možnost vybudovat dva byty s příslušenstvím. Do ulice jsou nová plastová protihluková okna. Přípojka na veřejnou kanalizaci je připravena. Nutno vidět. Více informací u makléře.

990 000 Kč

Stav: Dobrý

před 13 hod. 21
Prodej, rodinný dům, Mladkov - Petrovičky

Prodej, rodinný dům, Mladkov - Petrovičky

Petrovičky, Mladkov

Nabízíme rodinný dům v obci Mladkov - Petrovičky. V přízemí je zádveří, chodba se schodištěm, dispozice 2+1, koupelna s vanou, WC a sklad. V podkroví se nachází 2 obytné místnosti, menší kuchyňský kout, koupelna se sprchovým koutem, WC, chodba a půda. Další skladové prostory spolu s kotelnou jsou umístěny ve sklepě. Dům je v dobrém stavu, stojí na klidném místě vhodném k rekreaci či k trvalému bydlení. K domu patří garáž. Vytápění ústřední topení s kotlem na tuhá paliva. Ohřev vody el. bojlerem. Dům je částečně izolován proti zemní vlhkosti.

1 750 000 Kč

Stav: Dobrý

před 16 hod. 8
Prodej, rodinný dům, 842 m2, Vraclav

Prodej, rodinný dům, 842 m2, Vraclav

Vraclav

Prodej, rodinný dům, zeleninová a ovocná zahrada, garáž, uzavřený dvůr, předzahrádka. K dispozici kuchyň s linkou a vestavěnými spotřebiči, 2 pokoje, chodba, koupelna se sprchovým koutem, umyvadlo, WC, prostor pro pračku, plynový kotel s ohřevem vody, oddělené WC, komora. V budově krytá pergola s kuchyňkou, sklad, dílna, sklep, vstup na půdu, sklady na nářadí.

2 890 000 Kč

Stav: Dobrý

včera 36
Prodej, rodinný dům 4+1, Tisová u Vysokého Mýta

Prodej, rodinný dům 4+1, Tisová u Vysokého Mýta

Tisová, Tisová

Prodej, rodinný dům se zahradou, pozemek 1346 m2, garáž. K dispozici v přízemí kuchyň s linkou, obývací pokoj, 3 ložnice, koupelna s vanou, sprchovým koutem a umyvadlem, hala s kamny, chodba, zádveří, komora, prostor na umyvadlo, WC, prádelna, garáž, schodiště. Prostorná půda s možností vestavby, Sklep s kotlem na zemní plyn, bojler, úložné prostory. Zahrada se skleníkem, kůlnou. Před domem okrasná zahrada s vjezdem k domu

4 200 000 Kč

Stav: Dobrý

včera 26
Prodej, rodinný dům 3+1, Mistrovice

Prodej, rodinný dům 3+1, Mistrovice

Mistrovice, Mistrovice

Nabízíme Vám prodej rodinného domu 3+1 v obci Mistrovice o celkové výměře 501 m2. Dům je napojen na funkční EL. 220/380V., veřejný vodovod, septik. Vytápění domu je řešeno: elektrické přímotopy a kamny na tuhá paliva, plynová přípojka na pozemku. Dispoziční řešení domu je řešeno na 3+1 v přízemí, včetně 2x chodba, WC, koupelna, kolárna, klenutý sklep, chlévy, kůlna. Půdní prostor nabízí využití dalších místností. V domě je zabudovaná klimatizace a alarm. V obci je plná občanská vybavenost. Velmi dobrá dostupnost do horských středisek, Letohradu, Jablonného nad Orlicí nebo vodní přehrady Pastviny. Financování zajistí naše hypocentrum. Doporučuji prohlídku. Více informací u makléře nebo na prohlídce.

895 000 Kč

Stav: Dobrý

včera 24
Prodej, chalupa, 484 m2, Mladkov

Prodej, chalupa, 484 m2, Mladkov

Mladkov, Mladkov

Exkluzivně nabízíme k prodeji chalupu 4+1 o celkové výměře 484 m2 v obci Mladkov, která je určena jak k rekreačnímu, tak k trvalému bydlení. Přízemí domu tvoří obývací pokoj, kuchyně, 1x pokoj, chodba, spíž, schodiště, koupelna, WC. V druhém patře jsou dva pokoje, chodba s umyvadlem a zrcadlem. Vytápění chalupy je řešeno kotlem na tuhá paliva, ohřev vody průtokovým elektr. ohřívačem a brutarem, chalupa je napojena na veřejnou kanalizaci a veřejný vodovod. K nemovitosti dále náleží 2x sklep, půda a dílna. Velmi dobrá dostupnost do horských středisek například Buková hora, Dolní Morava, Čenkovice, Petrovice. V obci je veškerá občanská vybavenost. Doporučuji prohlídku. Financování zajistí naše hypocentrum. Více informací u makléře nebo na prohlídce.

905 000 Kč

Stav: Dobrý

včera 23
REALITY V PARDUBICKÉM KRAJI

Pardubice | Chrudim | Svitavy | Ústí nad Orlicí


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

01. 05. 18 Vyklízení sklepů Brno

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

12. 02. 18 Stěhování bytového vybavení

12. 01. 18 Kupujete nemovitost? Nechte si ji prohlédnout odborníky.

Doporučené realitní kanceláře