Pozemky, Stavební pozemky na prodej Pardubický kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 52
Svitavy - Kamenná Horka, stavební parcela 450 m2, další pozemky 4017 m2 - pozemky

Svitavy - Kamenná Horka, stavební parcela 450 m2, další pozemky 4017 m2 - pozemky

Kamenná Horka

Cena k jednání. Nabízíme ke koupi soubor pozemků nacházející se v malebné a klidné obci vzdálené pouhých 5 km od Svitav. Po demolici stávající stavby vznikne pěkná, rovinatá stavební parcela o výměře 450 m2, s možností připojení k elektřině a vodovodnímu řádu. Materiál z původního domu investor jistě zužitkuje v novém projektu. Naproti stavební parcele bude mít nový vlastník k dispozici pozemek o rozloze 375m2 ,vedený jako zahrada a v těsné blízkosti pak parcelu vedenou jako trvalý travní porost, která se nabízí např. pro využití chovu ovcí apod. Tento pozemek má celkovou výměru 3284m2 a z toho část tvoří i koryto vodního toku. Obec Kamenná Horka leží blízko Svitav, na silnici směrem na Hřebeč. K dominantě obce patří bezpochyby farní kostel sv. Máří Magdaleny. V obci je pohostinství, kulturní dům, obecní úřad, sportovní areál. Bohaté lesní komplexy v okolí obce jsou vhodné pro turistiku a cykloturistiku. Pro více informací či případnou prohlídku neváhejte kontaktovat makléře.

365 000 Kč

Balkon

před 2 týdny 10
Vítějeves, stavební parcela, 915 m2, sítě – pozemek

Vítějeves, stavební parcela, 915 m2, sítě – pozemek

Vítějeves

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji stavební pozemek o celkové výměře 915 m2, který je vhodný k výstavbě rodinného domu nebo rekreačního objektu v obci Vítějeves. V současné době je pozemek využíván jako ovocná zahrada se stávající historickou stodolou ve velmi dobrém technickém stavu. Inženýrské sítě (elektřina, plyn, voda) se nacházejí na hranici pozemku, k níž vede místní asfaltová komunikace. Šíře pozemku je přibližně 30 m a délka přibližně 30,5 m. Obec Vítějeves se nachází v malebné, turisticky vyhledávané, lokalitě mezi královským hradem Svojanov a přírodním parkem Údolí řeky Křetínky. Okolní krajina skýtá zajímavé trasy pro zimní i letní turistiku, houbaření apod. Pro vodní sporty je vhodná nedaleká přehrada Křetínka  u Letovic, pro zimní sporty je v okolí několik ski-areálů. Ve Vítějevsi je školka, základní škola, pošta, knihovna, zdravotní středisko, kadeřnictví, obchody a pohostinství. Z obce je výborná dopravní dostupnost do Letovic, Svitav a Poličky. Při osobní prohlídce se přesvědčíte, zda je poloha tohoto pozemku vhodná pro stavbu právě Vašeho nového domova. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme.

1 250 000 Kč

Balkon

před měsícem 7
Prodej pozemku k bydlení, 650 m², Česká Třebová, ul. U Dvora

Prodej pozemku k bydlení, 650 m², Česká Třebová, ul. U Dvora

Parník, Česká Třebová

Prodej, pozemek, asi 650 m2, výměra bude upřesněna geometrickým plánem. Vhodné na zahradu, rekreační i rodinnou výstavbu. Inženýrské sítě na hranici pozemku, nutno vybudovat přípojky.

255 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 měsíci 8
Prodej pozemku k bydlení, 2773 m², Červená Voda

Prodej pozemku k bydlení, 2773 m², Červená Voda

Mlýnický Dvůr, Červená Voda

Nabízíme k prodeji pozemek o výměře cca 2773 m2 nacházející se v obci Červená Voda, k.ú. Mlýnický Dvůr. Pozemek je rovinatý a leží na lukrativním místě v těsné blízkosti Skiparku Červená Voda, vzdálenost 500 m. Podle územního a situačního plánu obce je určený k bytové či rekreační zástavbě jedné i dvou staveb vesnického typu se sedlovou střechou viz. foto. Inženýrské sítě: voda a kanalizace budou realizovány v roce 2021 až ke hranici pozemku, el. energie je na hranici pozemku. V obci je veškerá občanská vybavenost, lokalita je vhodná pro trvalé bydlení i rekreační účely, ideální pro příznivce sportovních aktivit nap. lyžování, cyklistika apod. V blízkosti jsou další centra - Skicentrum Dolní Morava 12 km, Pastvinská přehrada 20 km, cyklostezky, bežecké tratě. Více informací u makléře a při osobní prohlídce.

645 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 2 měsíci 22
Prodej pozemku k bydlení, 2794 m², Opatovec

Prodej pozemku k bydlení, 2794 m², Opatovec

Opatovec, Opatovec

Prodej pozemků o celkové výměře 2794 m2 v katastrálním území Opatovec. Jedná se o několik pozemků k zemědělskému využití, trvale travní porost a orná půda. Cena a veškeré další informace u makléře.

200 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 2 měsíci 4
Prodej pozemku k bydlení, 7050 m², Turkovice

Prodej pozemku k bydlení, 7050 m², Turkovice

Turkovice

Nabízíme k prodeji pozemek určený územním plánem k výstavbě venkovského bydlení. Pozemek se nachází v malé vesničce Turkovice u Přelouče o celkové ploše 7050 m2, prodává se jako celek. V horní části pozemku se nachází stavební parcela o rozloze cca 1600 m2 jak to dovoluje územní plán obce. Zbylá část pozemku má prozatím využití jako orná půda, ale lze využít i jako zahradu. Na hranici pozemku se nacházejí inženýrské sítě, obecní vodovod, kanalizace, plyn a elektrická energie na sloupu, který prochází přes pozemek. Pro více informací kontaktujte makléře.

2 100 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 měsíci 8
Prodej pozemku k bydlení, 1501 m², Polička, ul. Heydukova

Prodej pozemku k bydlení, 1501 m², Polička, ul. Heydukova

Dolní Předměstí, Polička

Prodej pozemku určeného k výstavbě rodinného domu na okraji města Polička, ul. Heydukova, katastrální území Polička. Celková plocha parcely činí 1501 m2. Elektřina, plynovod i kanalizace jsou v těsné blízkosti pozemku. Vodovod je přímo na pozemku. Přístupová cesta je obecní. Hezký výhled na centrum města - vzdáleno 2 km. Pozemek lze rozdělit na poloviny, které lze koupit samostatně. Velmi klidné místo. Volné ihned. Více informací u makléře.

1 990 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 měsíci 5
Prodej pozemku k bydlení, 25855 m², Rybník

Prodej pozemku k bydlení, 25855 m², Rybník

Rybník, Rybník

Prodej, 2,5 ha pozemků, nyní se zpracovává změna územního plánu na výstavbu rodinných domů. Přípojky na veřejný vodovod, elektřinu a zemní plyn nutno vybudovat. V obci se buduje veřejná kanalizace. Dobře příjezdné.

310 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 2 měsíci 8
Prodej stavebního pozemku, zbořeniště, 7229 m², Bohdalov

Prodej stavebního pozemku, zbořeniště, 7229 m², Bohdalov

Bohdalov, Městečko Trnávka

Nabízíme Vám prodej stavebního pozemku, zbořeniště, lesa, zahrady včetně hospodářského stavení. Situováno je to v klidné části obce Bohdalov u Městečka Trnávky. Pokud se rádi procházíte krásnou přírodou, tak jste na správném místě. Hned co vyjdete kopec, jste na hranici přírodního parku Bohdalov - Hartínkov, kde naleznete krásné pastviny a bohatou přírodní krajinu. Na pozemku je možné vystavět chalupu, rodinný dům či obnovit venkovské stavení pro chov koní, ovcí či jiného hospodářského objektu. Pozemky disponují připojením na vodovodní řád. Silnice končí v této vesnici, tudíž místo je velmi klidné a nemusíte se bát o děti, které mohou vběhnout do silnice. Okolí je spíše využívané jako rekreační oblast. Pro více informací nás určitě kontaktujte. Budeme rádi, když se s Vámi na tomto místě potkáme. Financování také umíme zařídit.

2 300 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 měsíci 8
Prodej pozemku k bydlení, 1096 m², Oldřiš

Prodej pozemku k bydlení, 1096 m², Oldřiš

Oldřiš, Oldřiš

Nabídka slunného stavebního pozemku o velikosti 1096 m2 v obci Oldřiš u Poličky. Uvedená parcela vznikne rozdělením geometrickým plánem ze stávajícího většího pozemku, přibližný vzhled pozemku je na poslední fotografii. V obci minulý rok proběhla výstavba čističky odpadních vod, na hranici pozemku je vyvedena přípojka ke splaškové kanalizaci, plyn i voda jsou vedeny kolem pozemku. Na pozemku je vrtaná studna, elektřina se nachází na pozemku. Veškerá občanská vybavenost v Poličce, kde je v dosahu lyžařská sjezdovka. V dosahu CHKO Žďárské vrchy. Doporučujeme prohlídku.

839 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 měsíci 6
REALITY V PARDUBICKÉM KRAJI

Pardubice | Chrudim | Svitavy | Ústí nad Orlicí


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

27. 03. 20 Proč je důležité mít sjednané pojištění majetku a odpovědnosti?

01. 05. 18 Vyklízení sklepů Brno

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

12. 02. 18 Stěhování bytového vybavení

Doporučené realitní kanceláře

-->