Pozemky, Stavební pozemky na prodej Pardubický kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 82
Prodej, pozemek, 1450 m2, Ronov nad Doubravou

Prodej, pozemek, 1450 m2, Ronov nad Doubravou

Ronov nad Doubravou

Prodej pozemku určeného územním plánem k zástavbě v obci Ronov nad Doubravou. Pozemek přístupný ze dvou stran má předběžnou výměru 1450 m2, upřesnění bude na základě geometrického zaměření. Inženýrské sítě: veřejný vodovod, elektřina, plyn v komunikaci na hranici pozemku, splašková kanalizace se bude v obci budovat. V blízkosti centrum obce, školka, škola, obchody, sportoviště, rybník. Jedná se o rovinatý pozemek v klidné části obce. Dostupnost do Čáslavi 15 minut. Vhodná investice, bližší informace u makléře.

1 200 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 14 hod. 14
Prodej, stavební pozemek, 5592 m2, Seč, Prosíčka u Seče

Prodej, stavební pozemek, 5592 m2, Seč, Prosíčka u Seče

Prosíčka, Seč

Prodej stavebního pozemku o CP 5592 m2 v klidné části obce Prosíčka u Seče. K nemovitosti náleží budova bývalého ranče a torzo stodoly. Příjezd k pozemkům je obecní, inženýrské sítě na pozemku. Pozemek je možné i rozdělit. Pro více informací kontaktujte makléře.

380 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 2 dny 4
Prodej, pozemek, 1312 m2, Dříteč u Pardubic

Prodej, pozemek, 1312 m2, Dříteč u Pardubic

Dříteč, Dříteč

Prodej pozemku, celková plocha 1 312 m2, určeno k výstavbě rodinného domu v nové zástavbě v obci Dříteč. Inženýrské sítě na pozemku /kanalizace, plyn, elektřina, voda/. V obci veškerá občanská vybavenost ZŠ, MŠ, restaurace, obchod, sportovní vyžití, pošta, kadeřnictví - kosmetika. V blízkosti Golf Resort s výhledem na Kunětickou horu, napojení na D11 - 6 km. Zajistíme nejvýhodnější financování na trhu. Další info u makléře.

1 850 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 3 dny 4
Prodej, stavební parcela, Opatov

Prodej, stavební parcela, Opatov

Opatov, Opatov

Nabízíme k prodeji stavební parcelu o CP 1947m2 v klidné části obce Opatov. Mírný jižní svah, krasné slunné místo a soukromí. Přípojky elektřiny a vody v ceně. Možná výměna za ornou půdu, les nebo byt. Při rychlém jednaní možná sleva. Veškeré informace v RK. Doporučujeme prohlídku. Financování zajistí hypocentrum naší RK.

940 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 9
Prodej, pozemek, 4272 m2, Hradec nad Svitavou

Prodej, pozemek, 4272 m2, Hradec nad Svitavou

Hradec nad Svitavou

Prodej komplexu pozemků v Hradci nad Svitavou o celkové rozloze 4272 m2. Pozemky jsou územním plánem určeny k výstavbě rodinných domů. Pozemky jsou rovinaté, slunné a svoji velkorysou plochou umožňují výstavbu i více rodinných domů. Jejich součástí je stavení se stodolou o rozloze 355 m2. Stavení je neobyvatelné, určené k demolici, stodola je však dosud využívána. Do již zmiňovaného stavení je zavedena elektřina, rozvody jsou nově udělány. Dále je zde rozvod vody z veřejného vodovodu. Odpady lze řešit napojením na obecní tlakovou kanalizaci, a to i bez nutnosti vlastní jímky. Obec Hradec nad Svitavou je vzdálena 4 km od Svitav. Svoji polohou tedy zajišťuje klidné bydlení v malé obci, avšak se všemi vymoženostmi většího města na dosah. I přes to nabízí dostatek služeb a občanské vybavenosti. Je zde mateřská i základní škola, lékař, pošta i obchody. Hlavní dopravní tah na Brno je v dosahu, ale dostatečně daleko na to, aby byla obec jakkoliv rušena provozem na této komunikaci.

500 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 4 dny 8
Prodej, stavební parcela, 1169 m2, Vendolí

Prodej, stavební parcela, 1169 m2, Vendolí

Vendolí, Vendolí

Prodej stavební parcely o výměře 1169 m2 v obci Vendolí u Svitav. Pozemek se nachází uprostřed zástavby obytných domů, tvoří jej 2 na sebe navazující parcely, IS jsou v dosahu. V obci je autobusová i vlaková doprava, pošta. Financování zajistíme. Kupující je povinen uhradit daň nad rámec kupní ceny.

161 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 dny 7
Prodej, pozemek, Kostěnice

Prodej, pozemek, Kostěnice

Kostěnice, Kostěnice

Nabízíme ke koupi pozemek vhodný k výstavbě rodinného domu v klidné části Kostěnic. Pozemek je rovinatý, okolní krajina má charakter vesnické zástavby. V obci se nachází obchod, pohostinství, obecní úřad, školka, další občanská vybavenost je ve 2 km vzdálených Dašicích nebo 10 km vzdálených Pardubicích. Přímo na pozemku je možné se napojit na veřejný vodovod, kanalizaci, plyn a elektrickou energii. Bonusem je vlastní studna na pozemku. S financováním jak pozemku, tak případně i stavby rodinného domu Vám pomůže naše hypocentrum. Další informace u makléře.

1 500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 dny 6
Prodej, pozemek, 929 m2, Dlouhá Třebová

Prodej, pozemek, 929 m2, Dlouhá Třebová

Dlouhá Třebová, Dlouhá Třebová

Nabízíme k prodeji pozemek vhodný k výstavbě o celkové ploše 929 m2. Pozemek se nachází v obci Dlouhá Třebová okres Ústí nad Orlicí. K pozemku jsou přivedeny inženýrské sítě el. proud a voda. Více informací v RK.

660 000 Kč

Stav: Dobrý

před 6 dny 3
Prodej, stavební pozemek, 1659 m2, Vrbatův Kostelec

Prodej, stavební pozemek, 1659 m2, Vrbatův Kostelec

Vrbatův Kostelec

Prodej pozemku o celkové ploše 1659 m2, který je v územním plánu pro výstavbu rodinných domů. Veškeré inženýrské sítě u pozemku. Pozemek se nachází ve velmi klidné lokalitě. Více informací u makléře. Doporučujeme prohlídku.

251 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před týdnem 5
Prodej, pozemek pro výstavbu, 1179 m2, Džbánov

Prodej, pozemek pro výstavbu, 1179 m2, Džbánov

Džbánov, Voděrady

Prodej stavebního pozemku v obci Džbánov u Voděrad o celkové ploše 1 179 m2. Na pozemku stojí nemovitost s číslem popisným, určená k demolici. Materiál lze použít na přestavbu. Elektrický proud a pitná voda jsou zavedeny. Klidné místo vhodné na trvalé bydlení, nebo k rekreaci. Občanská vybavenost ve Voděradech. S hypotékou poradíme. Doporučuji prohlídku.

520 Kč za m2

Stav: Dobrý

před týdnem 11
REALITY V PARDUBICKÉM KRAJI

Pardubice | Chrudim | Svitavy | Ústí nad Orlicí


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

01. 05. 18 Vyklízení sklepů Brno

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

12. 02. 18 Stěhování bytového vybavení

12. 01. 18 Kupujete nemovitost? Nechte si ji prohlédnout odborníky.

Doporučené realitní kanceláře