Pozemky, Stavební pozemky na prodej Pardubický kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 51
Třebařov, stavební parcela, 131 m2 – pozemek

Třebařov, stavební parcela, 131 m2 – pozemek

Třebařov

Exkluzivně nabízíme na prodej stavební pozemek v obci Třebařov, který je dle katastru nemovitostí v současné době vedený jako zahrada. Na pozemku o celkové výměře 131 m2 (uliční šíře přibližně 12 m2) lze dle informace od stavebního úřadu postavit objekt, stavba však musí splňovat charakter vesnického domu (sedlová či valbová střecha, jedno NP + podkroví). Pozemek je z části oplocen. Příjezd po obecní komunikaci. Obec Třebařov se nachází v okrese Svitavy v Pardubickém kraji. Žije zde přibližně 930 obyvatel. Obec disponuje veškerou občanskou vybaveností (ZŠ, MŠ, obchody, služby) a žije bohatým kulturním, sportovním a společenským životem. Při osobní prohlídce můžete nejlépe posoudit, zda je poloha tohoto pozemku vhodná pro Vaše záměry, proto neváhejte a kontaktujte makléře, který Vám pozemek ukáže. Koupi nemovitosti lze financovat úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme.

79 500 Kč

Balkon

včera 4
Prodej pozemku k bydlení, 650 m², Česká Třebová, ul. U Dvora

Prodej pozemku k bydlení, 650 m², Česká Třebová, ul. U Dvora

Parník, Česká Třebová

Prodej, pozemek, asi 650 m2, výměra bude upřesněna geometrickým plánem. Vhodné na zahradu, rekreační i rodinnou výstavbu. Inženýrské sítě na hranici pozemku, nutno vybudovat přípojky.

255 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 měsíci 8
Prodej pozemku k bydlení, 2773 m², Červená Voda

Prodej pozemku k bydlení, 2773 m², Červená Voda

Mlýnický Dvůr, Červená Voda

Nabízíme k prodeji pozemek o výměře cca 2773 m2 nacházející se v obci Červená Voda, k.ú. Mlýnický Dvůr. Pozemek je rovinatý a leží na lukrativním místě v těsné blízkosti Skiparku Červená Voda, vzdálenost 500 m. Podle územního a situačního plánu obce je určený k bytové či rekreační zástavbě jedné i dvou staveb vesnického typu se sedlovou střechou viz. foto. Inženýrské sítě: voda a kanalizace budou realizovány v roce 2021 až ke hranici pozemku, el. energie je na hranici pozemku. V obci je veškerá občanská vybavenost, lokalita je vhodná pro trvalé bydlení i rekreační účely, ideální pro příznivce sportovních aktivit nap. lyžování, cyklistika apod. V blízkosti jsou další centra - Skicentrum Dolní Morava 12 km, Pastvinská přehrada 20 km, cyklostezky, bežecké tratě. Více informací u makléře a při osobní prohlídce.

645 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 5 měsíci 22
Prodej pozemku k bydlení, 2794 m², Opatovec

Prodej pozemku k bydlení, 2794 m², Opatovec

Opatovec, Opatovec

Prodej pozemků o celkové výměře 2794 m2 v katastrálním území Opatovec. Jedná se o několik pozemků k zemědělskému využití, trvale travní porost a orná půda. Cena a veškeré další informace u makléře.

200 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 5 měsíci 4
Prodej pozemku k bydlení, 7050 m², Turkovice

Prodej pozemku k bydlení, 7050 m², Turkovice

Turkovice

Nabízíme k prodeji pozemek určený územním plánem k výstavbě venkovského bydlení. Pozemek se nachází v malé vesničce Turkovice u Přelouče o celkové ploše 7050 m2, prodává se jako celek. V horní části pozemku se nachází stavební parcela o rozloze cca 1600 m2 jak to dovoluje územní plán obce. Zbylá část pozemku má prozatím využití jako orná půda, ale lze využít i jako zahradu. Na hranici pozemku se nacházejí inženýrské sítě, obecní vodovod, kanalizace, plyn a elektrická energie na sloupu, který prochází přes pozemek. Pro více informací kontaktujte makléře.

2 100 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 měsíci 8
Prodej pozemku k bydlení, 1501 m², Polička, ul. Heydukova

Prodej pozemku k bydlení, 1501 m², Polička, ul. Heydukova

Dolní Předměstí, Polička

Prodej pozemku určeného k výstavbě rodinného domu na okraji města Polička, ul. Heydukova, katastrální území Polička. Celková plocha parcely činí 1501 m2. Elektřina, plynovod i kanalizace jsou v těsné blízkosti pozemku. Vodovod je přímo na pozemku. Přístupová cesta je obecní. Hezký výhled na centrum města - vzdáleno 2 km. Pozemek lze rozdělit na poloviny, které lze koupit samostatně. Velmi klidné místo. Volné ihned. Více informací u makléře.

1 990 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 měsíci 5
Prodej pozemku k bydlení, 25855 m², Rybník

Prodej pozemku k bydlení, 25855 m², Rybník

Rybník, Rybník

Prodej, 2,5 ha pozemků, nyní se zpracovává změna územního plánu na výstavbu rodinných domů. Přípojky na veřejný vodovod, elektřinu a zemní plyn nutno vybudovat. V obci se buduje veřejná kanalizace. Dobře příjezdné.

310 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 5 měsíci 8
Prodej stavebního pozemku, zbořeniště, 7229 m², Bohdalov

Prodej stavebního pozemku, zbořeniště, 7229 m², Bohdalov

Bohdalov, Městečko Trnávka

Nabízíme Vám prodej stavebního pozemku, zbořeniště, lesa, zahrady včetně hospodářského stavení. Situováno je to v klidné části obce Bohdalov u Městečka Trnávky. Pokud se rádi procházíte krásnou přírodou, tak jste na správném místě. Hned co vyjdete kopec, jste na hranici přírodního parku Bohdalov - Hartínkov, kde naleznete krásné pastviny a bohatou přírodní krajinu. Na pozemku je možné vystavět chalupu, rodinný dům či obnovit venkovské stavení pro chov koní, ovcí či jiného hospodářského objektu. Pozemky disponují připojením na vodovodní řád. Silnice končí v této vesnici, tudíž místo je velmi klidné a nemusíte se bát o děti, které mohou vběhnout do silnice. Okolí je spíše využívané jako rekreační oblast. Pro více informací nás určitě kontaktujte. Budeme rádi, když se s Vámi na tomto místě potkáme. Financování také umíme zařídit.

2 300 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 měsíci 8
Prodej pozemku k bydlení, 1096 m², Oldřiš

Prodej pozemku k bydlení, 1096 m², Oldřiš

Oldřiš, Oldřiš

Nabídka slunného stavebního pozemku o velikosti 1096 m2 v obci Oldřiš u Poličky. Uvedená parcela vznikne rozdělením geometrickým plánem ze stávajícího většího pozemku, přibližný vzhled pozemku je na poslední fotografii. V obci minulý rok proběhla výstavba čističky odpadních vod, na hranici pozemku je vyvedena přípojka ke splaškové kanalizaci, plyn i voda jsou vedeny kolem pozemku. Na pozemku je vrtaná studna, elektřina se nachází na pozemku. Veškerá občanská vybavenost v Poličce, kde je v dosahu lyžařská sjezdovka. V dosahu CHKO Žďárské vrchy. Doporučujeme prohlídku.

839 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 měsíci 6
Prodej pozemku k bydlení, 1700 m², Líšnice

Prodej pozemku k bydlení, 1700 m², Líšnice

Líšnice, Líšnice

Prodej pozemku v obci Líšnice určeného dle územního rozhodnutí k umístění novostavby poloroubeného rodinného domu obdélníkového půdorysu o velikosti 20 m x 10 m s výškou hřebene 7,6 m s obytným podkrovím. Stavba může obsahovat dvě bytové jednotky. Pozemek je mírně svažitý s výhledem do okolní krajiny. Veřejný vodovod na hranici pozemku. Elektřina vede přes pozemek vrchem, připojení ze sloupu. Příjezdová obecní cesta a cesta s vlastním podílem na příjezdové cestě přes pozemek číslo 582/12. Možnost dokoupit 685 m2 pozemku. Více informací u makléře.

1 600 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 6 měsíci 9
REALITY V PARDUBICKÉM KRAJI

Pardubice | Chrudim | Svitavy | Ústí nad Orlicí


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

27. 03. 20 Proč je důležité mít sjednané pojištění majetku a odpovědnosti?

01. 05. 18 Vyklízení sklepů Brno

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

12. 02. 18 Stěhování bytového vybavení

Doporučené realitní kanceláře

-->