Pozemky, Stavební pozemky na prodej Pardubický kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 85
Prodej, stavební parcela, 1501 m², Polička

Prodej, stavební parcela, 1501 m², Polička

Dolní Předměstí, Polička

Prodej pozemku určeného k výstavbě rodinného domu na okraji města Polička, ul. Heydukova, katastrální území Polička. Celková plocha parcely činí 1501 m2. Elektřina, vodovod, plynovod i kanalizace jsou v těsné blízkosti pozemku. Přístupová cesta je obecní. Hezký výhled na centrum města - vzdáleno 2 km. Pozemek lze rozdělit na poloviny, které lze koupit samostatně. Velmi klidné místo. Volné ihned. Více informací u makléře.

1 941 748 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 hod. 6
Prodej, stavební pozemek, 2424 m2, Klášterec nad Orlicí

Prodej, stavební pozemek, 2424 m2, Klášterec nad Orlicí

Klášterec nad Orlicí

Nabízíme Vám stavební pozemek 2424 m2 s výhledem do krajiny a na údolí řeky Divoké Orlice, v části obce Klášterec nad Orlicí. V přilehlé komunikaci je možnost připojení na vodovod, elektřina přímo u pozemku. Mírně svažitý pozemek se nachází v klidné části Klášterce nad Orlicí s veškerou občanskou vybaveností. Pozemek v územním plánu obce spadá pod území venkovského bydlení, určené pro rodinné domy. Klášterec nad Orlicí je obec v okrese Ústí nad Orlicí, v Orlických horách při řece Divoké Orlici, asi 8 km severovýchodně od města Žamberk. V bezprostřední blízkosti obce, směrem po proudu řeky Divoké Orlice, se nalézá vodní nádrž Pastviny, známá jako vyhledávaná rekreační oblast a přírodní rezervace Zemská brána. S výhodným financováním rádi pomůžeme. Více info u makléře.

581 760 Kč

Stav: Dobrý

před 10 hod. 7
Prodej, stavební pozemek, 1602 m2, Býšť - Hoděšovice

Prodej, stavební pozemek, 1602 m2, Býšť - Hoděšovice

Hoděšovice, Býšť

Prodej pozemku o celkové výměře 1602 m2 určeného k výstavbě rodinného domu v obci Býšť, místní části Hoděšovice nedaleko Hradce Králové. Inženýrské sítě - voda, elektřina, plyn a kanalizace jsou v blízkosti pozemku. Pozemek je situován v klidném a čistém prostředí na okraji obce obklopen přírodou hradeckých lesů, které jsou protkány množstvím turistických a naučných stezek, cyklotras a přírodovědně významných lokalit. Financování bezplatně zařídíme.

1 300 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 10 hod. 5
Prodej, stavební pozemek, 2458 m2, Býšť - Hoděšovice

Prodej, stavební pozemek, 2458 m2, Býšť - Hoděšovice

Hoděšovice, Býšť

Prodej pozemku o celkové výměře 2458 m2 určeného k výstavbě rodinného domu v obci Býšť, místní části Hoděšovice, nedaleko Hradce Králové. Inženýrské sítě - voda, elektřina, plyn a kanalizace jsou v blízkosti pozemku. Pozemek je situován v klidném a čistém prostředí na okraji obce obklopen přírodou hradeckých lesů, které jsou protkány množstvím turistických a naučných stezek, cyklotras a přírodovědně významných lokalit. Financování bezplatně zařídíme.

1 300 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 10 hod. 5
Prodej, pozemek, 1010 m2, Drozdice

Prodej, pozemek, 1010 m2, Drozdice

Drozdice, Pardubice

Prodej stavebního pozemku o rozloze 1010 m2 nacházející se v Pardubicích - část Drozdice. Územní plán pro stavbu rodinného domu bude schválený v roce 2020. Pozemek je rovný, nepravidelného tvaru a neoplocený, přes pozemek vede vedení vysokého napětí. Inženýrské sítě - voda, elektřina, plyn a kanalizace jsou na hranici pozemku a je přístupný z veřejné asfaltové komunikace. Momentálně vhodné k postavení mobilheimu nebo modulární stavby. Klidná lokalita. V okolí obchod, les, hřiště, rybník, 1 km vzdálený ranč s koňmi. Vynikající příležitost na levné a klidné bydlení v dosahu MHD. Doporučujeme na investici.

1 170 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 11 hod. 5
Prodej, pozemek, 5935 m2, Býšť

Prodej, pozemek, 5935 m2, Býšť

Hoděšovice, Býšť

Prodej pozemku o celkové výměře 5935 m2 určeného k výstavbě rodinných domů v obci Býšť, místní části Hoděšovice, nedaleko Hradce Králové. Pozemek je situován v klidném a čistém prostředí na okraji obce, obklopen přírodou Hradeckých lesů, které jsou protkány množstvím turistických a naučných stezek, cyklotras a přírodovědně významných lokalit. Vynikající příležitost ke "zdravému bydlení" za zády s hradecko-pardubickou aglomerací. Lze odkoupit jen část, dle geo plánu.

1 300 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 11 hod. 7
Prodej, pozemek, 7521 m2, Chrast

Prodej, pozemek, 7521 m2, Chrast

Chrast

Prodej pozemku o celkové výměře 7521 m2, nacházející se v bývalém areálu podniku Dýhárna Chrast, okres Chrudim. Jedná se o zpevněnou plochu s možností výstavby výrobní haly, parkovacích míst atd.. Na pozemku se nachází přípojka elektřiny, vody a kanalizace.

950 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 16 hod. 3
Prodej, pozemek, Neratov

Prodej, pozemek, Neratov

Neratov, Neratov

Prodej rovinatého pozemku se studnou o rozloze 462 m2 v klidné rekreační oblasti Neratov vzdálené 3 km od Lázní Bohdaneč a 12 km od Pardubic. Příjezd k pozemku je po obecní nezpevněné travnaté cestě. Na pozemku lze vybudovat stavbu bez pevných základů s možností připojení na elektrický proud i obecní vodovod. Odpad nutno řešit septikem. V obci je sportoviště, autobusový spoj a v okolí rybníky. S financováním pomůžeme.

950 000 Kč

Stav: Dobrý

včera 9
Prodej, stavební parcela, Moravská Třebová

Prodej, stavební parcela, Moravská Třebová

Moravská Třebová

Nabízíme k prodeji zajímavý rozlehlejší pozemek o celkové výměře 3 520 m2 v Moravské Třebové - Boršov. Pozemek je situován nad starší zastavěnou částí obce. Přístup je zajištěn ze dvou stran po obecní přístupové komunikaci. Tvoří jej částečně rovinatá část vhodná k výstavbě rodinného domu. Dále mírný svah se vzrostlým švestkovým sadem a menší část má chrakter lesa se vzrostlými (až 100 letými) listnatými stromy, zde je možné vybudovat terasy a cesty pro malý lesopark. Na pozemku se nachází elektřina, voda a studna. Kanalizace v dosahu. Součástí fotogalerie je vizualizace možné podoby domu. Doporučujeme prohlídku. Financování zajistí naše hypocentrum.

990 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 9
Prodej, pozemek, Dříteč

Prodej, pozemek, Dříteč

Dříteč, Dříteč

Prodej pozemku o velikosti 1540 m2. V územním plánu je zde povolena stavba rodinného domu. Voda je na hranici pozemku, elektřina je zavedena. Pozemek je udržovaný, celý oplocený a jsou na něm vzrostlé stromy a garáž. Více informací rádi podáme na prohlídce.

3 150 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 6
REALITY V PARDUBICKÉM KRAJI

Pardubice | Chrudim | Svitavy | Ústí nad Orlicí


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

01. 05. 18 Vyklízení sklepů Brno

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

12. 02. 18 Stěhování bytového vybavení

12. 01. 18 Kupujete nemovitost? Nechte si ji prohlédnout odborníky.

Doporučené realitní kanceláře

-->