Pozemky, Stavební pozemky na prodej, Svitavy

Změnit zadání Počet inzerátů: 29
Prodej, stavební parcela, Opatov

Prodej, stavební parcela, Opatov

Opatov, Opatov

Nabízíme k prodeji stavební parcelu o CP 1947m2 v klidné části obce Opatov. Mírný jižní svah, krasné slunné místo a soukromí. Přípojky elektřiny a vody v ceně. Možná výměna za ornou půdu, les nebo byt. Při rychlém jednaní možná sleva. Veškeré informace v RK. Doporučujeme prohlídku. Financování zajistí hypocentrum naší RK.

585 000 Kč

Stav: Dobrý

před 6 dny 9
Prodej, stavební pozemek, Jevíčko, ul. Okružní I

Prodej, stavební pozemek, Jevíčko, ul. Okružní I

Jevíčko

Nabízíme prodej tří parcel o celkové výměře 370 m2 v Jevíčku - předměstí. Parcely jsou vhodné ke stavbě dvojdomku nebo jednoho domu se zahradou a umístěny jsou v blízkosti sportovního areálu a koupaliště Žlibka cca 5 minut chůze od centra města. Více informací u RK. S financováním pomůže naše hypocentrum.

320 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 4
Prodej, pozemek, Budislav, okr. Svitavy

Prodej, pozemek, Budislav, okr. Svitavy

Budislav, Budislav

Prodej pozemku v obci Budislav, okr. Svitavy, o celkové ploše 817 m2, který se nachází v klidné části obce, kde se plánuje výstavba rodinných domků. K nabízenému pozemku je možné dokoupit sousední pozemky o celkové ploše 3991 m2 nebo jejich část. Více informaci u makléře. V případě zájmu Vám s financováním pomůže naše hypocentrum. Doporučujeme prohlídku.

430 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 2 týdny 4
Prodej, stavební pozemek, 2752 m2, Svitavy

Prodej, stavební pozemek, 2752 m2, Svitavy

Lány, Svitavy

Nabízíme k prodeji pozemek o celkové výměře 2752 m2 v obci Svitavy, části obce Lány. Tento pozemek je možné rozdělit na dvě parcely. Pozemky jsou územním plánem města schválené pro výstavbu rodinného domu. Pozemky se nacházejí na klidném místě na okraji obce v zástavbě rodinných domů s navazující rekreační zástavbou. Přístup na pozemky je ze zpevněné obecní komunikace. Na pozemku je vystavěna dvougaráž, která se nachází hned při vjezdu na pozemek, garáž ale není součástí prodeje. Doporučuji všem co rádi bydlí na klidném místě a případně také drobným chovatelům nebo pěstitelům. S financováním pomůže naše hypocentrum.

1 180 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 11
Prodej, pozemek, 5092 m2, Čistá u Litomyšle

Prodej, pozemek, 5092 m2, Čistá u Litomyšle

Čistá, Čistá

Prodej, členitý pozemek, výměra 5092 m2, na okraji obce. Pozemek lze rozdělit geometrickým plánem až na 3 stavební parcely. Nyní náletové dřeviny. Sítě na hranici pozemku. Schválená projektová dokumentace na stavební a zemní zavážky. Vzdálenost do Litomyšle cca 9 km a do Svitav cca 12 km. Možnost dokoupení dalších cca 4500 m2 pozemku v sousedství

550 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 17
Prodej, pozemek, Litomyšl, Lány

Prodej, pozemek, Litomyšl, Lány

Lány, Litomyšl

Nabízíme k prodeji pozemek v obci Litomyšl, Lány o celkové výměře 1434 m2. Pozemek je vhodný k výstavbě rodinného domu. Veškeré inženýrské sítě jsou v dosahu pozemku. Doporučujeme prohlídku. Výhodné financování zajistí naše hypocentrum.

3 154 800 Kč

Stav: Dobrý

před 3 týdny 5
Prodej, stavební pozemek, Opatov

Prodej, stavební pozemek, Opatov

Opatov, Opatov

Nabízíme k prodeji pozemek v klidné lokalitě u rybníka v obci Opatov o rozloze 2.412 m2. Veškeré inženýrské sítě jsou na okraji pozemku. Součástí prodeje je vypracovaný projekt na výstavbu luxusní vily, včetně architektonického návrhu zahrady k tomuto pozemku. Nedaleko se nachází vlakové nádraží na přímé trati Svitavy - Česká Třebová. V obci je veškerá občanská vybavenost: škola, školka, zdravotní středisko, pošta, samoobsluha, restaurace s bowlingem, a několik průmyslových firem. Pro využití volného času je v obci spousta volnočasových aktivit jako např. motocross. Více informací u makléře.

2 750 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 týdny 4
Prodej, stavební parcela, Bělá nad Svitavou

Prodej, stavební parcela, Bělá nad Svitavou

Bělá nad Svitavou

Nabízíme k prodeji pozemek o rozloze 3683 m2 v klidném prostředí v obci Bělá nad Svitavou. Pozemek je vhodný ke stavbě chaty nebo rodinného domu. Veškeré sítě jsou na hranici pozemku (voda, plyn, elektrika) Pro více informací kontaktujte makléře, který rád zodpoví vaše dotazy. S financováním Vám pomůžeme.

250 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 týdny 4
Prodej, stavební parcela, 2845 m2, Kunčina

Prodej, stavební parcela, 2845 m2, Kunčina

Kunčina, Kunčina

Nabízíme k prodeji pozemek o CP 2845 m2 v klidné části obce Kunčina. Pozemek je určený k zástavbě. Veškeré přípojky mimo kanalizace jsou na hranici pozemku. Veškeré informace v RK. Doporučujeme prohlídku. Financování zajistí hypocentrum naší RK.

690 000 Kč

Stav: Dobrý

před měsícem 13
Prodej, pozemek, 12787 m2, Svojanov u Borušova

Prodej, pozemek, 12787 m2, Svojanov u Borušova

Svojanov, Borušov

V klidné části rekreačního střediska Svojanov, čtvrt hodiny jízdy od Mor. Třebové, nabízíme pozemky o celkové výměře 12787 m2. Přímo u silnice začíná stavební pozemek určený pro výstavbu dvou rekreačních objektů, nebo domu na trvalé bydlení. Horní parcela je louka směřující k lesu. V polovině svahu zůstane k dispozici novým majitelům dřevěná chatka se suchým záchodem. Od silnici k boudě, po hranici pozemku je vykopaná rýha na přípojku. Sousední chaty využívají studniční vodu.

130 Kč za m2

Stav: Dobrý

před měsícem 11
REALITY V PARDUBICKÉM KRAJI

Pardubice | Chrudim | Svitavy | Ústí nad Orlicí


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

01. 05. 18 Vyklízení sklepů Brno

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

12. 02. 18 Stěhování bytového vybavení

12. 01. 18 Kupujete nemovitost? Nechte si ji prohlédnout odborníky.

Doporučené realitní kanceláře