Pozemky, zahrady na prodej Pardubický kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 17
Prodej, zahrada, Ostřešany, Pardubice

Prodej, zahrada, Ostřešany, Pardubice

Ostřešany, Ostřešany

Nabízíme k prodeji pozemek o celkové velikosti cca 1000 m2, nacházející se na okraji obce Ostřešany, Pardubice. Celková výměra pozemku bude odměřena na základě geometrického plánu, po dohodě smluvních stran, při realizaci obchodu. Na pozemku se nachází rybník a koupací jezírko, ideální pro odpočinek a rybaření. Pozemek doposud není určený územním plánem k výstavbě RD, zatím možno umístit zahradní domek nebo mobilheim. Příjezd po obecní asfaltové komunikaci, s vlastním vjezdem na pozemek. Napojení inženýrských sítí z blízké vzdálenosti - elektřina, voda a kanalizace cca 50 m. Doporučujeme prohlídku.

1 500 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 5 hod. 6
Prodej, zahrada, 1325 m2, Třebosice

Prodej, zahrada, 1325 m2, Třebosice

Třebosice, Třebosice

Prodej pozemku o celkové výměře 1325 m2 v obci Třebosice. Pozemek se nachází v intravilánu obce a je dle územního plánu určen k výstavbě menšího rodinného domu, případně umístění mobilheimu. Pozemek je trojúhelníkového tvaru a v jeho zúžené části je umístěn sloup s napětím ve vlastnictví ČEZ. K pozemku vede obecní asfaltová komunikace, veškeré inženýrské sítě na hranici. Financování zajistíme. Více informací u makléře.

680 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 8
Prodej, zahrada, Hrušová

Prodej, zahrada, Hrušová

Hrušová, Hrušová

Prodej zahrady o celkové ploše 412 m2 v poklidné obci Hrušová. Na pozemku se nachází malá chatka určená k úschově věcí, je v ní zavedený elektrický proud. Voda je k dispozici venku na zahradě. Místo je klidné a vhodné na odpočinek a relaxaci. Na své si tu přijde i milovník ovocných stromů a keříků. S výhodným financováním Vám velice rádi pomůžeme. Více info u makléře.

879 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 dny 7
Prodej, zahrada, Seč, ul. Čáslavská

Prodej, zahrada, Seč, ul. Čáslavská

Seč

Prodej pozemků v obci Seč o celkové rozloze 1639 m2. Pozemky jsou určené k výstavbě rodinného domu. Sítě jsou na hranici pozemku. Vlastní studna, ale i možnost veřejného vodovodu. Pozemky se nacházejí v klidnější části obce směrem na Čáslav. V blízkosti je Sečská přehrada, která je vyhledávaným turistickým místem. Více informací u makléře. S nejvýhodnějším financováním Vám rádi pomůžeme.

1 047 010 Kč

Stav: Dobrý

před týdnem 4
Prodej, zahrada, 2580 m2, Petrušov - Staré Město

Prodej, zahrada, 2580 m2, Petrušov - Staré Město

Staré Město

Nabízíme k prodeji zahradu v obci Petrušov o celkové ploše 2580 m2, vhodnou k umístění rekreačního objektu nebo mobilheimu. Jedná se o klidnou lokalitu. V blízkosti se nachází hospoda, lesy, louky. Na pozemku je možné napojení el. proudu a vyvrtání studny, popřípadě po domluvě napojení na sousední studnu. Více informací v RK.

399 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 5
Prodej, zahrada 1811 m2, Ústí nad Orlicí, ul. Kubincův Kopec

Prodej, zahrada 1811 m2, Ústí nad Orlicí, ul. Kubincův Kopec

Kerhartice, Ústí nad Orlicí

Nabízíme k prodeji zahradu o celkové ploše 1811 m2 v Ústí nad Orlicí v chatové oblasti Kubincův Kopec. Na zahradě se nachází chata před rekonstrukcí, která je součástí prodeje. Možnost napojení vody a el. proudu. Cena je uvedena včetně provize RK. Volejte pro více informací a domluvte si termín prohlídky.

230 000 Kč

Stav: Dobrý

před měsícem 3
Prodej, pozemek, 1452 m2, Vysočina - Možděnice

Prodej, pozemek, 1452 m2, Vysočina - Možděnice

Možděnice, Vysočina

Prodej pozemku o celkové ploše 1452 m2 v Možděnici - Vysočina. Pozemek se nachází v klidné části obce v blízkosti rybníka. Pozemek vedený jako trvalý travní porost lze zastavět zemědělskou stavbou - seník, dle vizualizace obrázků v nabídce. Inženýrské sítě: zavedena elektřina. Vyhledávaná lokalita Vysočiny, v blízkosti lesy, louky, rybník, skanzen Veselý Kopec, město Hlinsko vzdálené 15 minut autem. Bližší informace u makléře.

800 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 měsíci 19
Prodej, zahrada, 1700 m2, Černovír

Prodej, zahrada, 1700 m2, Černovír

Černovír, Ústí nad Orlicí

Nabízíme k prodeji zahradu - Černovír u Ústí nad Orlicí. Výměra pozemku je 1700 m2. Elektřina a veřejný vodovod jsou na hranici pozemku, plyn a kanalizace v obci není. Příjezd na pozemek je veden po obecní cestě. Pozemek je schválen v územním plánu na stavby pro bydlení - rodinné domy. Doporučuji prohlídku. Více informací u makléře. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitosti.

225 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 měsíci 6
Prodej, zahrada, 1826 m2, Sezemice - Kladina

Prodej, zahrada, 1826 m2, Sezemice - Kladina

Kladina, Sezemice

Prodej udržované zahrady o rozloze 1826 m2 s ovocnými stromy nacházející se v Sezemicích - Kladině (1 km od Sezemic), u lesa s výhledem na Kunětickou horu. Pozemek je rovinatý a je na něm vrtaná studna. Příjemné místo na rekreaci zaručující soukromí. Veškerá vybavenost v 1 km vzdálených Sezemicích. Financování Vám zajistíme.

250 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 měsíci 4
Prodej, zahrada, 1992 m2, Sezemice - Kladina

Prodej, zahrada, 1992 m2, Sezemice - Kladina

Kladina, Sezemice

Prodáme udržovanou zahradu o rozloze 1992 m2 nacházející se v Sezemicích - Kladině (1 km od Sezemic), hned vedle lesa s výhledem na Kunětickou horu. Pozemek je rovinatý a prostorný. Z vedlejšího pozemku je možno napojit se na studnu. Příjemné místo na rekreaci zaručující soukromí. Veškerá vybavenost v 1 km vzdálených Sezemicích. Financování Vám zajistíme.

260 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 měsíci 5
REALITY V PARDUBICKÉM KRAJI

Pardubice | Chrudim | Svitavy | Ústí nad Orlicí


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

01. 05. 18 Vyklízení sklepů Brno

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

12. 02. 18 Stěhování bytového vybavení

12. 01. 18 Kupujete nemovitost? Nechte si ji prohlédnout odborníky.

Doporučené realitní kanceláře