Doporučené realitní kanceláře

Komerční prostory na prodej Pardubický kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, penzion, Radava, okr. Nové Zámky

Prodej, penzion, Radava, okr. Nové Zámky

Předměstí, Svitavy

Nabízíme k prodeji penzion o CP 1993 m2 v klidné části obce Radava okr. Nové Zámky. Kapacita penzionu je 26 lůžek ( 9 pokojů ). Každý pokoj má své sociální zařízení a kuchyňku. Součástí je sklípek, pergola a altán. Za domem se nachází ovocný sad o celkové ploše 1196 m2. Parkování je vlastní přímo před budovou. Vytápění je plynové a elektrické topidla. Vlastní ČOV. Radava se nachází asi 35 km od Nitry. Veškeré informace ohledně nemovitosti v RK. Doporučujeme prohlídku. Financování zajistí hypocentrum naší RK.

3 500 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 2 dny 28
Prodej, komerční objekt, Žamberk, ul. Ke Střelnici

Prodej, komerční objekt, Žamberk, ul. Ke Střelnici

Žamberk, Žamberk

Prodej komerčního objektu,, který se nachází na oploceném pozemku o celkové ploše 2313 m2. Dle územního plánu je možné využít celý objekt k bydlení. Vhodným rozdělením objektu lze získat několik bytových jednotek. Jedná se o klidnou lokalitu s nádherným výhledem a dobrou dostupností do centra města. Skeletová nosná konstrukce umožňuje realizaci stavebních úprav dle potřeb nového majitele. Je zde zavedena elektřina, veřejná kanalizace a vodovod. Plyn je na okraji pozemku. Více informací Vám rádi poskytneme v realitní kanceláři.

3 000 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 14
Prodej, restaurace, stravování, Svitavy, ul. Olbrachtova

Prodej, restaurace, stravování, Svitavy, ul. Olbrachtova

Předměstí, Svitavy

Nabízíme k prodeji bowlingové a squashové centrum s restaurací v centru města Svitavy o celkové rozloze 1003 m2. Sousedství centra s Městskou sportovní halou a blízkost krytého bazénu mu dává další podnikatelské možnosti nad rámec fungujících celoročních soutěží v městských bowlingových a squashových ligách. Veřejnost a firmy pak oceňují zejména bezbariérovost a otevřenost celého centra, které umožňuje i společenské akce pro velký počet účastníků. Centrum je vybaveno bowlingovou čtyř dráhou od firmy Brunswick, dvěma squashovými kurty ASB, restaurací pro 80 osob, salonkem pro 40 osob a předzahrádkou pro 40 osob a nadstandardně vybaveným zázemím. Bonusem je perfektní technický stav nemovitosti a všech vestavěných technologií (poslední modernizace bowlingové technologie proběhla v roce 2017) a velice nízké energetické náklady. Na nemovitost je zpracována studie využitelnosti na bytový dům o 15 bytových jednotkách. Doporučujeme prohlídku. Financování a přepis energií zajistí naše RK.

17 378 641 Kč

Stav: Dobrý

před 4 dny 14
Prodej, komerční objekt, 2209 m2, Moravany

Prodej, komerční objekt, 2209 m2, Moravany

Moravany

Prodej rozsáhlého komplexu budov pro komerční využití v obci Moravany nedaleko Pardubic. Původně výrobní objekt umístěný nedaleko vlakového nádraží (hlavní železniční trať Praha - Česká Třebová) sloužil v minulosti jako skladový areál či opravna automobilů s prodejem použitých náhradních dílů. Část zástavby možno využít i k rodinnému bydlení. Pro více informací a případnou prohlídku areálu kontaktujte naše realitní makléře.

3 250 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 dny 19
Prodej, obchodní prostor, 556 m2, Polička

Prodej, obchodní prostor, 556 m2, Polička

Horní Předměstí, Polička

Nabízíme Vám na základě výhradního zastoupení k prodeji dům v krásné historické části Poličky přímo u hradeb, vyhledávané turisty. Dům je zajímavý svoji architekturou i polohou, na jeho východní části je reliéf: Upálení Mistra Jana Husa. Dispozice domu by se dala využít pro komerční či obchodní účely, nebo stylovou restauraci s příjemným posezením na předzahrádce pod vzrostlými stromy. V prvním patře je šest pokojů před rekonstrukcí. Celá spodní část prošla rekonstrukcí v roce 2004, veškerá instalace, odizolování, nová kvalitní dřevěná okna, podlahové vytápění, dlažba, sociální zařízení a velice zajímavý interiér s klenbami s výhledem do krásné zeleně. Lze využít ještě pozemek pro okrasnou zahradu i vlastní parkoviště. S výhodným financováním Vám pomůže náš partner MM finance, přepis energií zařídíme. Více informací u makléře.

4 945 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 dny 8
Prodej, komerční objekt, Žumberk

Prodej, komerční objekt, Žumberk

Žumberk

Nabízíme k prodeji komerční prostor situovaný u hlavní cesty. Dům byl využívaný jako hospoda s velkým sálem až pro 120 osob, má vlastní kuchyň, sklad. Dům je částečně podsklepený. K domu náleží zahrada o celkové ploše 1005 m2, byt 3+1 66 m2. Nemovitost je vhodná díky své poloze jak ke komerčním účelům jako sídlo firmy, obchod či jiné služby nebo také pro rodinné bydlení. S financováním Vám pomůžeme. Pro více informací kontaktujte makléře.

1 800 000 Kč

Stav: Dobrý

před týdnem 4
Prodej, hotel, Moravská Třebová, ul. nám. T. G. Masaryka

Prodej, hotel, Moravská Třebová, ul. nám. T. G. Masaryka

Město, Moravská Třebová

Prodej bývalého hotelu v centru Moravské Třebové s celkovou užitnou plochou 2000. Objekt má dvě nadzemní podlaží. V přízemí nebytové prostory s výlohou. Nemovitost v nedávné minulosti sloužila jako hotel s 30 - 45 pokoji. Nyný je vhodný k rekonstrukci. Nosná konstrukce objektu je tvořena cihlovým zdivem. Objekt je napojen na veřejný vodovod a veřejnou kanalizaci, má ústřední dálkové topení, plynovod, elektřinu o napětí 230V a 400V. Více informací v RK.

15 600 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 5
Prodej, komerční objekt, Přelouč, ul. Riegrova

Prodej, komerční objekt, Přelouč, ul. Riegrova

Přelouč

Prodej zrekonstruovaného domu v blízkosti centra Přelouče. Možnost využití jako obchodní, kancelářské, či skladové prostory. Lze využít i k bydlení a pronájmu bytu. Přízemí je v současnosti pronajímáno jako obchodní prostory, v podkroví je zkolaudovaný byt. Dům má 2 nadzemní podlaží, je vytápěn plynovým kotlem s ohřevem teplé vody. Celý objekt je elektronicky zabezpečen. Za domem je zastřešená terasa, garáž, skladové prostory a kopaná studna. Vjezd do dvora je opatřen posuvnou elektricky otvíranou bránou. Více informací u makléře.

4 500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 18
Prodej, ubytovací areál, Ronov nad Doubravou - Mladotice

Prodej, ubytovací areál, Ronov nad Doubravou - Mladotice

Mladotice, Ronov nad Doubravou

Prodej unikátního historického areálu v Mladoticích u CHKO Železné hory z doby kolem 14. století, nyní nazývaného Mladotický mlýn. Areál na ploše 8103 m2 u řeky Doubravy nabízí 3 zrekonstruované budovy a jednu původní s impozantními kamennými sloupy, zámeckými chodbami, malovanými stropy a spoustou nádherných prvků datovaných až do 16. století a vlastním rybníkem. V budovách nalezneme 27 pokojů, 6 pecí, konferenční sál a divadlo s venkovním sezením až pro 300 lidí. Dále bazén, tělocvičnu, restauraci a mnoho dalšího. Toto vše obklopuje dvůr s tekoucím potokem a vstupem do všech částí. Nad areálem se vznešeně tyčí obří dub odhadovaný na 300-500 let stáří. Areál je vhodný pro pořádání kulturních akcí, svateb, divadelních festivalů, je možné ho využít jako penzion či středisko s individuálním využitím. Více infomací u makléře.

19 900 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 29
Prodej, restaurace, Opatov

Prodej, restaurace, Opatov

Opatov, Opatov

Nabízíme k prodeji objekt bývalé restaurace o CP 1384 m2 v klidné části obce Opatov. Kapacita sálu 180 osob a restaurace 50 osob. Vytápěni objektu je plynovým kotlem a krbovými kamny. Vedle nemovitosti se nachází pozemek o CP 262 m2. Možnost využití na restauraci, drobnou výrobu, skladovací prostory atd. Veškeré informace v RK. Doporučujeme prohlídku. Financování zajistí hypocentrum naší RK.

790 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 24
REALITY V PARDUBICKÉM KRAJI

Pardubice | Chrudim | Svitavy | Ústí nad Orlicí


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

01. 05. 18 Vyklízení sklepů Brno

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

12. 02. 18 Stěhování bytového vybavení

12. 01. 18 Kupujete nemovitost? Nechte si ji prohlédnout odborníky.

-->