Komerční prostory na prodej Pardubický kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, komerční objekt, Vysoké Mýto

Prodej, komerční objekt, Vysoké Mýto

Vysoké Mýto-Město, Vysoké Mýto

Nabízíme k prodeji komerční nemovitost na náměstí ve Vysokém Mýtě. Přízemní prostory mají plochu 140 m2 a jsou přístupné přímo z náměstí. Momentálně rozdělené na dvě, k dispozici jsou dva menší sklady a pánská, dámské toalety. V II.NP se nacházejí prostory o velikosti 60 m2, využívané jako byt 2 kk s terasou. Objekt je vhodný k provozu menší restaurace, baru či bistra. Více informací v RK

2 900 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 týdny 19
Prodej, nájemní dům, Chrudim, ul. Široká

Prodej, nájemní dům, Chrudim, ul. Široká

Chrudim I, Chrudim

Prodej nájemního domu v Chrudimi, ul. Široká. Jedná se třípatrový podsklepený dům s půdními prostory. Dům prošel rekonstrukcí fasády a má novou střechu. V přízemí se nachází zrekonstruovaný prostor, který byl využíván jako obchod. Tento prostor má samostatný vchod z ulice, dvě místnosti, sociální zařízení a vlastní měřiče elektřiny a plynu. Druhá část domu je před rekonstrukcí, tudíž je možnost koupě na investici. Jsou zde prostory například pro: byty různých velikostí, ordinace lékařů, penzion či kancelářské prostory. S financováním pomůžeme. Doporučujeme prohlídku.

9 880 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 týdny 9
Prodej, hrob, hrobové místo, Seč

Prodej, hrob, hrobové místo, Seč

Seč

Prodej hrobu na hřitově v Seči, okres Chrudim. Hrob je ve velmi dobrém technickém stavu o rozloze 2,5 m2. K hrobu náleží i převod hrobového místa. Hrob je pro jednu rakev, ale rakve se dají vložit nad sebe a tak se tam vejdou 3 rakve. Hřbitov spravuje a provozuje město Seč.

31 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 týdny 4
Prodej, nájemní dům, 543 m2, Brandýs nad Orlicí - Kaliště

Prodej, nájemní dům, 543 m2, Brandýs nad Orlicí - Kaliště

Kaliště, Orlické Podhůří

Prodej zděného bytového domu v Brandýse nad Orlicí - osada Kaliště o celkové výměře 543 m2. Bytový dům je rozdělen na 4 bytové jednotky. 1. byt 2+1 61.3 m2, 2. byt 2+1 56.8 m2, 3. byt 1+1 44.2 m2, 4. byt 3+1 73 m2. Dispozice každé bytové jednotky: vstupní chodba, koupelna, WC, kuchyň a obývací místnosti. Ke každému bytu náleží sklepní místnost. Byty jsou připraveny na kompletní rekonstrukci včetně elektrického zařízení. Po investici do rekonstrukce bytů je možnost prodat byty po jednotkách. Velmi dobrá dostupnost do Brandýsa nad Orlicí, Chocně a Ústí nad Orlicí. Financování Vám rádi zajistí naše hypocentrum. Doporučujeme prohlídku. Více informací u makléře. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitosti.

845 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 4 týdny 10
Prodej, penzion, Bělá u Jevíčka, okr. Svitavy

Prodej, penzion, Bělá u Jevíčka, okr. Svitavy

Bělá u Jevíčka, Bělá u Jevíčka

Prodej komerčního objektu využívaného jako penzion. Budova penzionu byla zrekonstruovaná v letech 2000/2001 a stojí na pozemku o celkové ploše 620 m2, součástí prodeje jsou přilehlé pozemky o celkové ploše 1373 m2. V přízemí penzionu se nachází vybavená restaurace s kuchyní, oddělený salonek a místnost k pořádání seminářů. V 1. patře budovy je dvoupokojový byt a možnost ubytování ve čtyřech pokojích s kapacitou 12 lůžek – možnost dalšího rozšíření z půdního prostoru. V domě je ústřední plynové topení. Budovu je možné využít jako firemní vzdělávací a školící centrum, nebo jako rekreační zařízení s nabídkou ubytování se stravováním. Dostupnost občanské vybavenosti (zdravotnické zařízení, banka, pošta, nákupní centrum, škola/školka) se nachází ve městě Jevíčko (6 km od obce Bělá u Jevíčka). Objekt se nachází v klidném prostředí, v blízkosti lesa. V blízkosti obce se nachází přírodní koupaliště a vodní nádrž s možností rybolovu a dalších aktivit. V případě zájmu zajistíme financování.

2 590 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 týdny 26
Prodej, nájemní dům, Horní Čermná

Prodej, nájemní dům, Horní Čermná

Horní Čermná, Horní Čermná

Nabízíme k prodeji nájemní dům v obci Horní Čermná u Lanškrouna. Nájemní dům je v dobrém stavu. Nyní jsou místnosti rozděleny na kanceláře, které se dají rozčlenit na bytové jednotky. Kanceláře jsou v původním stavu ve dvou podlažích. Projektová dokumentace je připravena na sedm bytů v 1. NP. Je možné vyřízení dotace na výstavbu bytových jednotek. Ve 2. NP jsou také původní kanceláře, ale není ještě vyhotovena projektová dokumentace. Tento dům by se dal také využít na výrobu nebo jako skladovací prostory, ale i na zhotovení školícího centra, popřípadě ubytování pro lyžaře, kteří míří do nedalekých hor (Čenkovice, Dolní Morava, Orlické hory nebo pěkné středisko v Červené Vodě). Doporučuji prohlídku, dobrá investice. S financováním Vám pomůže naše hypocentrum. Více informací k této nemovitosti u makléře. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitosti

3 300 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 týdny 49
Prodej, zemědělská usedlost, Černovír

Prodej, zemědělská usedlost, Černovír

Černovír, Ústí nad Orlicí

Nabízíme Vám ke koupi ojedinělou investiční příležitost - uzavřená zemědělská usedlost. Zemědělská usedlost se skládá z bývalé konírny s navazujícím pozemkem o celkové ploše 399 m2. Elektřina je připojena do usedlosti, voda je napojena na veřejný vodovod, odpady řešeny septikem s přepadem do trativodu. Vzhledem k poloze a umístění nemovitosti lze usedlost zrekonstruovat na byt s podkrovím nebo na rodinný dům. Příjezdová cesta je obecní. Okolí této obce je velice příjemné. Více informací Vám poskytne makléř v RK, doporučujeme osobní prohlídku. S financováním Vám rádi pomůžeme. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitosti.

1 395 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 týdny 10
Prodej, nájemní dům, Moravská Třebová

Prodej, nájemní dům, Moravská Třebová

Město, Moravská Třebová

Nabízíme k prodeji nájemní dům v Moravské Třebové, v ul. Piaristická nedaleko samotného centra Moravské Třebové. Jedná se o mimořádnou investiční příležitost koupě nájemního domu, ze kterého by bylo možno zhotovit šest bytových jednotek a půdním prostorem vhodným pro vestavbu další bytové jednotky popřípadě podkrovním bytem 2+kk. V přízemí domu je možné vytvořit 3 samostatné byty o velikostech 37,80 m2, 43,51 m2, 42,26 m2. V 1. NP je možné vytvořit další 3 samostatné byty o velikostech 52,41 m2, 44,43 m2, 48,94 m2. Dům je podsklepený, je napojen na veškeré inženýrské sítě, vytápění a ohřev vody zajišťuje plynový kotel. V okolí domu je veškerá občanská vybavenost. Objekt je variabilní a velice dobře investičně výhodný. Zajímavé místo. Byty v okolí jsou vyhledávané a momentálně je veliká poptávka po bytech. Prohlídka nemovitosti možná po předchozí domluvě. Výhodné financování rádi zajistíme. Více informací u makléře. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitosti.

2 045 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 týdny 16
Prodej, komerční objekt, Němcice - Zhoř

Prodej, komerční objekt, Němcice - Zhoř

Zhoř, Němčice

Prodej nemovitosti – bývalé pohostinství v obci Němčice - Zhoř. Jedná se o samostatně stojící dvoupodlažní zděnou stavbu, na které v roce 2011 proběhla rekonstrukce. Byly provedeny nové vnitřní omítky, keramické obklady, dveře, okna, nátěr fasády, repasovány podlahy na sále, nové ker. podlahy, ústřední vytápění s radiátory a kotlem na uhlí s automatickým zásobníkem, rozvody (elektro, voda, kanalizace), nový el. boiler, zařizovací předměty soc. zařízení. Nemovitost lze po dalších úpravách využít pro jiné komerční účely nebo také pro bydlení – v katastru nemovitosti je nemovitost vedena jako rodinný dům. Půdní prostory jsou vhodné pro výstavbu bytů. Dispozice: 1.PP: původní část - schodiště, sklepy, suterén pod sálem, 2x sklad, schodiště, sklady, kotelna, dílna, chodba, uhelna. 1.NP chodba, sál, podium, bar, restaurace s výčepem a barem, kuchyň, sklad potravin, WC, muži, ženy a bezbariérové WC, šatna. Doporučujeme prohlídku. Financování zajistí hypocentrum naší RK.

1 320 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 týdny 26
Prodej, táborová základna, 24139 m2, Smrkový Týnec

Prodej, táborová základna, 24139 m2, Smrkový Týnec

Smrkový Týnec, Rabštejnská Lhota

Prodej táborové základny na hranici chráněné krajinné oblasti Železné hory, 500 m od zříceniny hradu Rabštejn. Rozloha areálu 24 139 m2, z toho stavební parcela 104 m2. Cca 1/5 pozemku tvoří lesní porost. Základna vybudována v letech 1988-1991. Během let byla několikrát rozšiřována, a to hlavně z důvodu zpřísňujících se norem pro provoz Zotavovacích akcí pro děti a dorost. Kapacita základny je 150 lůžek v letním období a 30 lůžek v zimním období. Vybavenost kuchyně i sociálního zařízení odpovídá normám pro provoz akcí zaměřených na hromadnou rekreaci dětí a dorostu. Doporučujeme prohlídku.

3 990 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 týdny 20
REALITY V PARDUBICKÉM KRAJI

Pardubice | Chrudim | Svitavy | Ústí nad Orlicí


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH


Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

12. 02. 18 Stěhování bytového vybavení

12. 01. 18 Kupujete nemovitost? Nechte si ji prohlédnout odborníky.

12. 09. 17 Rady, jak ušetřit za elektřinu

30. 06. 17 Průvodce výběrem správného pojištění nemovitosti