Doporučené realitní kanceláře

Komerční prostory na prodej Pardubický kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, hrob, hrobové místo, Seč

Prodej, hrob, hrobové místo, Seč

Seč

Prodej hrobu na hřitově v Seči, okres Chrudim. Hrob je ve velmi dobrém technickém stavu o rozloze 2,5 m2. K hrobu náleží i převod hrobového místa. Hrob je pro jednu rakev, ale rakve se dají vložit nad sebe a tak se tam vejdou 3 rakve. Hřbitov spravuje a provozuje město Seč.

28 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 hod. 4
Prodej, výrobní objekt, 250 m2, Horní Čermná

Prodej, výrobní objekt, 250 m2, Horní Čermná

Horní Čermná, Horní Čermná

Nabízíme k prodeji objekt bývalé kovovýroby v Horní Čermné. Prostory jsou vhodné pro drobnou výrobu v kovo či dřevo oborech, nebo jako sklad. Na velkou montážní halu (150 m2) navazují dvě provozní místnosti a kancelář. Velmi zajímavou možností je přestavba na luxusní bydlení s variantou podkrovní vestavby. Objekt je vybavený nakládací rampou, jeřábovým zařízením, připojený na všechny sítě, ale vyžaduje rekonstrukci. Kupní cena je orientační, určena k dalšímu jednání, při rychlém jednání možná sleva. Podrobnosti u makléře, doporučuji prohlídku.

960 000 Kč

Stav: Dobrý

před 20 hod. 13
Prodej, obchod, 59 m2, Ústí nad Orlicí

Prodej, obchod, 59 m2, Ústí nad Orlicí

Ústí nad Orlicí

Nabízíme k prodeji montovanou obchodní budovu v Jilemnického ulici v Ústí nad Orlicí. Jednoduchý víceúčelový objekt sloužil jako prodejna motocyklů, dvě stěny jsou prosklené, sociální zázemí je funkční. Majitel preferuje demontáž objektu. Více informací u makléře, doporučuji prohlídku.

250 000 Kč

Stav: Dobrý

před 20 hod. 14
Prodej, motorest, Červená Voda, okr. Ústí nad Orlicí

Prodej, motorest, Červená Voda, okr. Ústí nad Orlicí

Červená Voda

Nabízíme k prodeji Motorest "Marten" při frekventované komunikaci E 11, v Červené Vodě, nedaleko Skiparku v Červené Vodě. Motorest je kompletně vybavený, připravený k provozu, vybavení kuchyně a restaurace v ceně. Příjemné prostředí restaurace (40 míst k sezení) lze podkrovní vestavbou rozšířit na penzion. Před objektem je prostorné parkoviště i pro kamiony. Doporučuji prohlídku, podrobnosti u makléře.

2 280 000 Kč

Stav: Dobrý

před 20 hod. 11
Prodej, restaurace, Červená Voda

Prodej, restaurace, Červená Voda

Červená Voda

Nabízíme k prodeji zavedené bistro a restauraci o CP 1118 m2 v Červené Vodě podél hlavní silnice č.11, směr Ostrava, Hradec Králové, 5 km od Skiparku Červená Voda a Čenkovice, 10 km od střediska Dolní Morava. V přízemí domu se nachází bistro a restaurace s kapacitou 50 míst, v druhém patře jsou plošně dva byty 2+1 a 3+1 určené k rekonstrukci. Součástí domu je zahrada o CP 416 m2. Po celém objetu plastová okna, topení na plyn, půda vhodná k přestavbě. Info v RK. Veškerá občanská vybavenost v dosahu. Doporučujeme prohlídku. Financování zajistí hypocentrum naší RK.

1 935 000 Kč

Stav: Dobrý

včera 5
Prodej, zemědělský objekt, 1271 m2, Černovír

Prodej, zemědělský objekt, 1271 m2, Černovír

Černovír, Ústí nad Orlicí

Nabízíme k prodeji zemědělský objekt - stodolu a pozemky o výměře 1271 m2 v obci Černovír. Elektrický proud je přiveden do stodoly, zdroj vody na hranici pozemku. Střešní vazba v dobrém stavu, střešní krytina je zhotovena z pálených tašek. Stodola je vhodná k využití např. jako skladový prostor, ustájení pro koně nebo pro zemědělské účely. Je možnost přikoupení pozemku o výměře 1700 m2, který sousedí v blízkosti stávající stodoly. Doporučuji prohlídku. Financování Vám rádo zajistí naše hypocentrum. Více informací u makléře. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitosti.

395 000 Kč

Stav: Dobrý

včera 7
Prodej, sklady, Trstěnice

Prodej, sklady, Trstěnice

Trstěnice

Nabízím k prodeji bývalé sklady obilí. V objektu je vše v původním stavu. Vhodné jako sklady pro hospodářství, kde je vše připraveno a dalo by se pokračovat. Objekt lze využít i jako výrobnu, nebo podobně. Doporučuji prohlídku. Více informací u makléře.

450 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 10
Prodej, výrobní objekt, Stolany

Prodej, výrobní objekt, Stolany

Stolany, Stolany

Prodej komerční budovy v obci Stolany u Chrudimi. Celková plocha 1233 m2. Dispozice domu: vstupní chodba, hostinec, sál, toalety, kuchyňský kout, vstup do bytu, chodba, tři pokoje, koupelna, WC. Budova byla vedená jako vesnický hostinec. Vhodná k podnikání a jiným komerčním účelům. Do budovy zavedena elektřina, plyn, voda a odpad do septiku. Možnost napojit na veřejnou kanalizaci. V budově ponechán výčep a vybavení hospody, stoly a židle. Veškerá občanská vybavenost v místě. Dobrá dostupnost Chrudim, Heřmanův Městec, Slatiňany. Volný ihned. Financování zajistíme.

1 290 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 13
Prodej, komerční objekt, 3420 m2, Svitavy

Prodej, komerční objekt, 3420 m2, Svitavy

Předměstí, Svitavy

Prodej sro, jehož součástí je rozsáhlý komerční objekt nedaleko náměstí, frekventované místo. K dispozici zděný objekt s pozemky, zastavěná plocha 1640 m2 a zahrada 1780 m2. Patrový dům rozdělený na 7 samostatných částí s průjezdem, dvorem, 2 výtahy, částečně pronajaté na obchody a sklady. Vlastní plynové kotle pro jednotlivé části. Střecha po opravě. Půda asi 100 m2. Možnost přestavby půdy a prvního patra na byty. Cena dohodou. Prodej sro, jehož součástí jsou pozemky a budovy. Z toho důvodu se zde již nehradí daň z nabytí nemovitosti

10 500 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 28
Prodej, podíl 1/2, restaurace a rodinný dům, 6394 m2, Desná

Prodej, podíl 1/2, restaurace a rodinný dům, 6394 m2, Desná

Desná, Desná

Prodej, ideální polovina nemovitosti restaurace, rodinný dům a zahrada. K dispozici funkční budova restaurace s výčepem, posezením, v patře taneční sál, z boku budovy kuželkárna. Na zahradě 5546 m2 dřevěné nevytápěné chatky, parket, přístřešek pro kapelu, parkoviště. Rodinný dům s kuchyní, pokoji, koupelnou, WC a půdou. Zděná garáž. Celá nemovitost prošla částečnou rekonstrukcí. Vhodné i jako investice.

1 995 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 14
REALITY V PARDUBICKÉM KRAJI

Pardubice | Chrudim | Svitavy | Ústí nad Orlicí


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

01. 05. 18 Vyklízení sklepů Brno

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

12. 02. 18 Stěhování bytového vybavení

12. 01. 18 Kupujete nemovitost? Nechte si ji prohlédnout odborníky.