Doporučené realitní kanceláře

Komerční prostory na prodej Pardubický kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, Nájemní dům, Chrudim, ul. Na Kopanici

Prodej, Nájemní dům, Chrudim, ul. Na Kopanici

Chrudim II, Chrudim

Prodej nájemního domu v Chrudimi na Kopanici. Podlahová plocha 462 m2. Dům je rozdělen na 2x 1+1, 2x 1+kk, 1x 2+1, 1x 3+kk v podkroví a terasou. Každý byt má své měřiče. Vytápění plynovým kotlem, veřejný vodovod, elektřina. Výstavba domu 2012. K domu patří gráž. Dobrá investice na pronájem bytů. Volný ihned.

11 460 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 10 hod. 15
Prodej, výrobní objekt, Třemošnice

Prodej, výrobní objekt, Třemošnice

Skoranov, Třemošnice

Nabízíme k prodeji výrobní objekt o celkové ploše 77629 m2 v obci Třemošnice - Skoranov, objekt je přístupný z hlavní příjezdové komunikace. Součástí jsou stavby navzájem propojené asfaltovou a betonovou plochou, která slouží jako parkoviště. U příjezdové brány je přízemní budova s podlahovou plochou 218 m2, dispozice: kancelář, sklad, ubytovna pro zaměstnance s kapacitou 12 osob, kuchyň, společenská místnost, toalety. Budova je po zdařilé rekonstrukci. Dále se na pozemku nachází sklad technických plynů 202 m2 s nájezdovou rampou, dále hala s plochou 1040 m2, 3 další haly - každá s podlahovou plochou 2090 m2 a hala o ploše 1090 m2, která slouží jako zámečnická dílna a sklad materiálu. Další stavba je krytý sklad o ploše 1164 m2. Více informací u makléře.

19 570 000 Kč

Stav: Dobrý

před 17 hod. 18
Prodej, komerční objekt, Žamberk, ul. Ke Střelnici

Prodej, komerční objekt, Žamberk, ul. Ke Střelnici

Žamberk, Žamberk

Prodej komerčního objektu, ve kterém se nachází výrobní a skladovací prostory, kanceláře, garáže, sociální zázemí pro zaměstnance a služební byt. Objekt se nachází na oploceném pozemku o celkové ploše 2313 m2 a je zabezpečen elektronickým zabezpečovacím zařízením. Je zde zavedena elektřina, veřejná kanalizace a vodovod. Objekt bývalé umělecké kovovýroby a v posledních letech sídlo velkoobchodu s hračkami je vhodný jako sídlo menší společnosti nebo rodinné firmy. Dle nového územního plánu je možné využít celý objekt k bydlení. Skeletová nosná konstrukce umožňuje realizaci případných stavebních úprav dle potřeb nového majitele. Více informací Vám rádi poskytneme v realitní kanceláři.

3 290 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 16
Prodej, stodola, 110 m2, Jankovice - Kozašice

Prodej, stodola, 110 m2, Jankovice - Kozašice

Kozašice, Jankovice

Prodej části stodoly s pozemkem 2153 m2 na okraji obce Kozašice. Pozemek je nepravidelného tvaru, oplocený, osázený ovocnými stromy. Sítě na pozemek nejsou přivedeny. Stodola je zděná, částečně podsklepená, o rozloze 110 m2. Přístup na pozemek je pouze pro pěší po obecní cestě. Příjezd přes pozemky jiných vlastníků není právně zajištěn.Pozemek je vhodný například jako výběh pro koně. Více informací u makléře.

399 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 13
Prodej, výrobní a skladovací objekt, 4336 m2, Dolní Roveň

Prodej, výrobní a skladovací objekt, 4336 m2, Dolní Roveň

Dolní Roveň

Nabízíme k prodeji skladovací či výrobní objekt o celkové ploše 4336 m2 v obci Dolní Roveň. Areál je přístupný z hlavní příjezdové komunikace. Objekt se skládá ze čtyř samostatně stojících budov, které spojuje betonová komunikace se zpevněným podkladem. U příjezdové brány je budova, jejíž zastavěná plocha činí 327 m2 s kompletním zázemím pro zaměstnance, kancelářské prostory, dva oddělené obchodní prostory s výlohou do ulice, skladovací prostory a dvě podkrovní bytové jednotky. Každá má 100 m2. Další budovou je zavedená truhlářská dílna o celkové ploše 334 m2 s možností odkupu veškerého vybavení. V objektu se dále nachází výrobní či skladovací hala o celkové zastavěné ploše 602 m2. Objekt je oplocený se zabezpečovacím zařízením a je napojen na veškeré inženýrské sítě. Ve středu areálu je kotelna, která umožňuje vytápění všech budov plynovým kotlem a tuhými palivy. Budovy v areálu jsou z části dlouhodobě pronajaty zavedeným firmám. Cena uvedena bez DPH. Více informací u makléře.

15 150 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 dny 12
Prodej, čerpací stanice LPG, Voleč

Prodej, čerpací stanice LPG, Voleč

Voleč, Voleč

Prodej technologického zařízení se zázemím v obci Voleč, která se nachází na hlavním silničním tahu Pardubice - Chlumec nad Cidlinou nedaleko exitu 68 dálnice D11. Jedná se o dobře zavedenou čerpací stanici LPG provozovanou na pronajatém pozemku vedle benzinové pumpy. Zdarma zajistíme financování. Více informací u makléře.

260 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před týdnem 8
Prodej, restaurace, Vysoké Mýto, ul. Ležáků

Prodej, restaurace, Vysoké Mýto, ul. Ležáků

Litomyšlské Předměstí, Vysoké Mýto

Prodej, restaurace, potravinářská výroba a pozemek 2.198 m2. K dispozici 2x výčep, bar s asi 30ti místy k sezení, kryté venkovní posezení s terasou pro cca 50 osob, venkovní gril, šatna, oddělená WC, sklady. Ve výrobně sklady, chladící zařízení, mrazák, výrobna, šatny, vlastní vchody z boku budovy, zaměření na výrobu džemů a ovocných sirupů. Možnost odkoupení vybavení. Cena dohodou. Ke kupní ceně se hradí daň z nabytí nemovitosti.

6 800 000 Kč

Stav: Dobrý

před týdnem 46
Prodej, výrobní objekt, Vysoké Mýto, ul. Choceňská

Prodej, výrobní objekt, Vysoké Mýto, ul. Choceňská

Choceňské Předměstí, Vysoké Mýto

Prodej, potravinářská výrobna se zameřením na masné výrobky, 2x byt 1+1 a byt 3+1 v podkroví. Výroba je nyní nově schválená dle norem EU na další 2 roky. Rozvody technického vzduchu. K dispozici vestavěné váhy, sklady, chladírny, mrazák, výrobny, samostatné vjezdy z ulice. Byty jsou v nájmu. Cena dohodou. Možnost odkupu výrobního zařízení. Ke kupní ceně se hradí daň z nabytí nemovitosti

15 500 000 Kč

Stav: Dobrý

před týdnem 42
Prodej, restaurace, Veselí

Prodej, restaurace, Veselí

Veselí

Exkluzivní prodej zavedené restaurace s penzionem, sálem, vinárnou, ubytováním ( 14 lůžek ) a bytem. Ideální k pořádání firemních akcí, svateb, prezentací. Výčep společně se sálem a zimní zahradou pojme až 100 lidí. Vinárna cca 70. Ve vinárně lze provozovat i diskotéku. Vybavená kuchyně umožňuje začít vařit, bez větších investic. V kuchyni sporáky, myčka nádobí, konvektomat. Restaurace splňuje hygienické předpisy. Vlastní parkoviště, které pojme cca 15 aut, je přímo u objektu. Objekt je napojen na veškeré IS, elektro, plyn, kanalizace, vodovod. Vlastní ČOV. Více informací v RK.

12 240 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před týdnem 30
Prodej, obchod, 59 m2, Ústí nad Orlicí

Prodej, obchod, 59 m2, Ústí nad Orlicí

Ústí nad Orlicí

Nabízíme k prodeji montovanou obchodní budovu v Jilemnického ulici v Ústí nad Orlicí. Jednoduchý víceúčelový objekt sloužil jako prodejna motocyklů, dvě stěny jsou prosklené, sociální zázemí je funkční. Majitel preferuje demontáž objektu. Více informací u makléře, doporučuji prohlídku.

250 000 Kč

Stav: Dobrý

před týdnem 12
REALITY V PARDUBICKÉM KRAJI

Pardubice | Chrudim | Svitavy | Ústí nad Orlicí


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

01. 05. 18 Vyklízení sklepů Brno

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

12. 02. 18 Stěhování bytového vybavení

12. 01. 18 Kupujete nemovitost? Nechte si ji prohlédnout odborníky.