Doporučené realitní kanceláře

Komerční prostory na prodej Pardubický kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, komerční objekt, 949 m2, Výprachtice

Prodej, komerční objekt, 949 m2, Výprachtice

Výprachtice

Nabízíme na prodej prvorepublikovou vilu s bytem 2+1 o rozloze cca 70 m2 v prvním patře. K dispozici jsou 2 větší pokoje, kuchyně, WC a koupelna. Dále samostatná místnost cca 30m2 sloužící jako kancelář a oddělené WC. Přízemí je v současnosti využíváno jako 3 propojené výrobní haly o výměře cca 170 m2, dále menší dílna cca 30m2, oddělené sociální zázemí a šatna. Ústřední topení je napojeno na kotel na dřevo, lze využít akumulační nádoby - v dílenském prostoru 6000l, v bytě 1600l, k jejichž výhřevu může kromě kotle sloužit elektřina (možné i na noční proud). Budova je částečně podsklepena. Půda využitelná jako skladovací prostor. Parkování: na pozemku, cca 3 místa + kryté stání, garáž. Nemovitost je vedena na KN jako objekt občanské vybavenosti. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí. Se zajištěním financí na koupi domu včetně této daně Vám pomůže zdarma naše hypocentrum. Doporučujeme prohlídku!

1 750 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 15
Prodej, restaurace, Opatov

Prodej, restaurace, Opatov

Opatov, Opatov

Nabízíme k prodeji objekt bývalé restaurace o CP 1384 m2 v klidné části obce Opatov. Kapacita sálu 180 osob a restaurace 50 osob. Vytápěni objektu je plynovým kotlem a krbovými kamny. Vedle nemovitosti se nachází pozemek o CP 262 m2. Možnost využití na restauraci, drobnou výrobu, skladovací prostory atd. Veškeré informace v RK. Doporučujeme prohlídku. Financování zajistí hypocentrum naší RK.

830 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 24
Prodej, stánek 15 m2, Česka Třebová

Prodej, stánek 15 m2, Česka Třebová

Česká Třebová

Nabízíme k prodeji stánek, který se nachází v centru města u hlavní silnice u gymnázia v České Třebové. Ve stánku jsou elektrické rozvody, které jsou možné napojit na agregát, popřípadě na nejbližší budovu. Pozemek, na kterém se stánek nachází, patří do vlastnictví města jedná se o pronájem za roční poplatek 1.500,- Kč. Více informací v RK.

17 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 dny 3
Prodej, obchodní objekt, 1849 m2, Horní Čermná

Prodej, obchodní objekt, 1849 m2, Horní Čermná

Horní Čermná, Horní Čermná

Nabízíme k prodeji obchodní objekt v obci Horní Čermná u Lanškrouna o celkové výměře 1849 m2. Obchodní objekt je v dobrém stavu. Nyní jsou místnosti rozděleny na kanceláře, které se dají rozčlenit na bytové jednotky. Kanceláře jsou v původním stavu ve dvou podlažích. Projektová dokumentace je připravena na sedm bytů v 1. NP. Je možné vyřízení dotace na výstavbu bytových jednotek. Ve 2. NP jsou také původní kanceláře. Tento obchodní objekt by se dal také využít na výrobu nebo jako skladovací prostory, ale i na zhotovení školícího centra, kanceláře, ubytovnu popřípadě ubytování pro lyžaře, kteří míří do nedalekých hor (Čenkovice, Dolní Morava, Orlické hory nebo pěkné středisko v Červené Vodě). Doporučuji prohlídku, dobrá investice. S financováním Vám pomůže naše hypocentrum. Více informací k této nemovitosti u makléře. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitosti

2 995 000 Kč

Stav: Dobrý

před 6 dny 38
Prodej, zemědělská usedlost, Černovír

Prodej, zemědělská usedlost, Černovír

Černovír, Ústí nad Orlicí

Nabízíme Vám ke koupi ojedinělou investiční příležitost - uzavřená zemědělská usedlost. Zemědělská usedlost se skládá z bývalé konírny s navazujícím pozemkem o celkové ploše 399 m2. Elektřina je připojena do usedlosti, voda je napojena na veřejný vodovod, odpady řešeny septikem s přepadem do trativodu. Vzhledem k poloze a umístění nemovitosti lze usedlost zrekonstruovat na byt s podkrovím nebo na rodinný dům. Příjezdová cesta je obecní. Okolí této obce je velice příjemné. Více informací Vám poskytne makléř v RK, doporučujeme osobní prohlídku. S financováním Vám rádi pomůžeme. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitosti.

1 245 000 Kč

Stav: Dobrý

před 6 dny 10
Prodej, zemědělský objekt, 1271 m2, Černovír

Prodej, zemědělský objekt, 1271 m2, Černovír

Černovír, Ústí nad Orlicí

Nabízíme k prodeji zemědělský objekt - stodolu a pozemky o výměře 1271 m2 v obci Černovír. Elektrický proud je přiveden do stodoly, zdroj vody na hranici pozemku. Střešní vazba v dobrém stavu, střešní krytina je zhotovena z pálených tašek. Stodola je vhodná k využití např. jako skladový prostor, ustájení pro koně nebo pro zemědělské účely. Je možnost přikoupení pozemku o výměře 1700 m2, který sousedí v blízkosti stávající stodoly. Doporučuji prohlídku. Financování Vám rádo zajistí naše hypocentrum. Více informací u makléře. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitosti.

395 000 Kč

Stav: Dobrý

před 6 dny 7
Prodej, zemědělský objekt, 53589 m2, Dolní Dobrouč

Prodej, zemědělský objekt, 53589 m2, Dolní Dobrouč

Dolní Dobrouč, Dolní Dobrouč

Prodej nemovitosti o celkové výměře 53589 m2 v klidné části obce Dolní Dobrouč. Na rozsáhlém pozemku se nachází: zemědělská usedlost včetně garsoniéry, truhlárna, dílna, garáž, sklep, pila na zpracování dřeva, základová deska, která je připravena pro výstavbu srubu, louky, rybník, lesní pozemek. Na pozemku je místo vhodné k parkování s dobrou příjezdovou cestou. V obci je veškerá občanská vybavenost. S financováním Vám pomůže naše hypocentrum. Doporučuji prohlídku. Více informací u makléře.

8 343 000 Kč

Stav: Dobrý

před 6 dny 22
Prodej, restaurace, pozemek 920 m2, Česká Třebová

Prodej, restaurace, pozemek 920 m2, Česká Třebová

Česká Třebová

Prodej, zavedená restaurace, bezbariérový vstup ze zadní části, oplocená letní zahrádka s prostorem pro děti. Velký sál až 90 míst k sezení, malý sál až 55 míst k sezení. 2x bar. K dispozici 2x salonek, kuchyň, sklady, kancelář, šatna, oddělená WC, chodby, velké sklepní prostory, v zadní části dětské hřiště s letním posezením. Vyhledávaná restaurace s denním menu v pracovní dny. Objekt po částečné rekonstrukci. Ke kupní ceně se hradí daň z nabytí nemovitosti. Cena dohodou

3 250 000 Kč

Stav: Dobrý

před 6 dny 29
Prodej, restaurace, Veselí

Prodej, restaurace, Veselí

Veselí

Exkluzivní prodej zavedené restaurace s penzionem, sálem, vinárnou, ubytováním ( 14 lůžek ) a bytem. Ideální k pořádání firemních akcí, svateb, prezentací. Výčep společně se sálem a zimní zahradou pojme až 100 lidí. Vinárna cca 70. Ve vinárně lze provozovat i diskotéku. Vybavená kuchyně umožňuje začít vařit, bez větších investic. V kuchyni sporáky, myčka nádobí, konvektomat. Restaurace splňuje hygienické předpisy. Vlastní parkoviště, které pojme cca 15 aut, je přímo u objektu. Objekt je napojen na veškeré IS, elektro, plyn, kanalizace, vodovod. Vlastní ČOV. Více informací v RK.

12 240 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před týdnem 30
Prodej, komerční objekt, 17.162 m2, Lázně Bohdaneč

Prodej, komerční objekt, 17.162 m2, Lázně Bohdaneč

Lázně Bohdaneč, Lázně Bohdaneč

Prodej areálu rodinného centra o celkové rozloze 17.162 m2, rybníky (na ploše asi 1 ha) pro chov ryb a rybolov. Ubytování ve čtyřlůžkových pokojích a plně vybaveném apartmánu. Dětské hřiště, kádě pro dětský rybolov. Kiosek s občerstvením, prosklené altány, mola, půjčovna rybářského vybavení, krásná příroda, klidná lokalita. Více info u makléře.

16 000 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před týdnem 37
REALITY V PARDUBICKÉM KRAJI

Pardubice | Chrudim | Svitavy | Ústí nad Orlicí


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

01. 05. 18 Vyklízení sklepů Brno

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

12. 02. 18 Stěhování bytového vybavení

12. 01. 18 Kupujete nemovitost? Nechte si ji prohlédnout odborníky.