Doporučené realitní kanceláře

Komerční prostory na prodej Pardubický kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, komerční objekt, Přelouč, ul. Riegrova

Prodej, komerční objekt, Přelouč, ul. Riegrova

Přelouč

Prodej zrekonstruovaného domu v blízkosti centra Přelouče. Možnost využití jako obchodní, kancelářské, či skladové prostory. Lze využít i k bydlení a pronájmu bytu. Přízemí je v současnosti pronajímáno jako obchodní prostory, v podkroví je zkolaudovaný byt. Dům má 2 nadzemní podlaží, je vytápěn plynovým kotlem s ohřevem teplé vody. Celý objekt je elektronicky zabezpečen. Za domem je zastřešená terasa, garáž, skladové prostory a kopaná studna. Vjezd do dvora je opatřen posuvnou elektricky otvíranou bránou. Při koupi samotného objektu od firmy Elektropráce s.r.o. cena 4.500.000,- Kč. V rámci prodeje celé firmy včetně objektu 4.200.000,- Kč. Výhodná investice, přízemí je pronajato a nájemníci chtějí případně nájemní smlouvy prodloužit. Více informací u makléře.

4 500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 15 hod. 18
Prodej, zemědělský objekt, Cotkytle

Prodej, zemědělský objekt, Cotkytle

Cotkytle

Nabízíme k prodeji soubor staveb bývalého zemědělského družstva Cotkytle. Využíváno pro chov hovězího skotu. Kapacita přibližně 220 kusů, dále se využívalo pro chov kuřat. Pro bližší informace volejte makléře.

9 400 000 Kč

Stav: Dobrý

před 17 hod. 13
Prodej, nájemní dům, 300 m2, Pardubice

Prodej, nájemní dům, 300 m2, Pardubice

Bílé Předměstí, Pardubice

Prodej nájemního domu na lukrativním místě blízko centra v Pardubicích. Dům prošel kompletní nákladnou rekonstrukcí a je ve velmi dobrém stavu bez dalších investic. Je zde třináct samostatných bytových jednotek o výměře 18-22 m2, každá s kuchyňským koutem a přípojkou na pračku, koupelnou a toaletou. Nájemníci jsou stálý s platnými smlouvami, kteří v domě bydlí několik měsíců, ale i dva roky. Je kolaudován jako ubytovna. Budova má vlastní hlídané parkoviště a zabezpečení přístupu do domu. Doložitelná výnosnost. Pro více informací volejte prosím RK.

20 600 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

včera 15
Prodej, zemědělský objekt, 307 m2, Černovír

Prodej, zemědělský objekt, 307 m2, Černovír

Černovír, Ústí nad Orlicí

Nabízíme k prodeji zemědělský objekt - stodolu o výměře 307 m2 v obci Černovír. Elektrický proud je přiveden do stodoly, zdroj vody na hranici pozemku. Střešní vazba je v dobrém stavu, střešní krytina je zhotovena z pálených tašek. Stodola je vhodná k využití např. jako skladový prostor, ustájení pro koně nebo pro zemědělské účely. K zemědělskému objektu vede cesta s asfaltovým povrchem. Při rychlém jednání je možná sleva. Doporučuji prohlídku. Financování i přepis energie zdarma zajistíme. Více informací u makléře. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitosti.

325 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 4
Prodej, výrobní objekt, 720 m2, Černovír u Ústí nad Orlicí

Prodej, výrobní objekt, 720 m2, Černovír u Ústí nad Orlicí

Černovír, Ústí nad Orlicí

Exkluzivně nabízíme k prodeji výrobní objekt - truhlárna v obci Černovír u Ústí nad Orlicí. Dispozice: v 1. nadzemním podlaží se nachází kancelář, 1x místnost, kuchyňka, sociální zařízení, šatna včetně kuchyně, 2x sociální zařízení, kotelna, truhlárna a sklad. Ve 2. nadzemním podlaží je byt 1+kk, sociální zařízení, byt 1+1 a WC. Veškerý prostor před truhlárnou je vyasfaltovaný. Dobré místo na podnikání. Dobrá dostupnost do Ústí nad Orlicí a Letohradu. Při rychlém jednání je možná sleva. Financování zajistí naše hypocentrum, přepis energií zařídíme. Doporučuji prohlídku. Více informací u makléře nebo na prohlídce.

3 495 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 dny 6
Prodej, výrobní objekt, 1758 m2, Svatý Jiří

Prodej, výrobní objekt, 1758 m2, Svatý Jiří

Svatý Jiří

Nabízíme k prodeji zavedenou truhlářskou dílnu včetně veškerého vybavení. V nemovitosti se též nachází byt o velikosti 3+1, který se v současné době využívá jako kancelář a skladovací prostory. Vybavení dílen - kondenzační sušárna dřeva na 6 kubíků, stojatá formátovací pila Compakt, tloušťkovací fréza 80, ležatá formátovací pila, fréza FVS spodní + nástroje, srovnávací fréza 50x200 s podavačem + nástroje, spodní fréza s podavačem + nástroje, vodorovná dlabačka, pásová pila 70x220, kolíkovačka, olemovačka hran, lis ruční 110x210, dvoukotoučová bruska 60, pásová bruska PBH 250 A s odsáváním, lakovna 240x220 s odsáváním, řetězová dlabačka a mnoho dalšího drobného nářadí a nástrojů. V hlavní místnosti centrální odsávání. Nemovitost vytápěna plynovým kotlem s radiátory. Příkon elektřiny 3x45 A. Napojeno na obecní vodovod, vlastní studna na pozemku. K dispozici ihned. Nutno vidět. Pro více informací volejte makléře.

5 750 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 dny 13
Prodej, stánek, 51 m2, Seč, okr. Chrudim

Prodej, stánek, 51 m2, Seč, okr. Chrudim

Seč

Nabízíme k prodeji stánek s rychlým občerstvením v obci Seč. Nachází se u hlavní silnice poblíž přehrady (cca 300 m), senior centrum a chatové oblasti proto zde není nouze o zákazníky. Uvnitř stánku je prostor k prodeji, kuchyňka, WC, sklad. V patře je možnost přespání. Před stánkem se nachází parkoviště pro 10 aut, možnost venkovního posezení. Pozemek pod stánkem je obecní ošetřen nájemní smlouvou. Více informací u makléře.

190 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 dny 8
Prodej, historický objekt, Horní Jelení, ul. 5. května

Prodej, historický objekt, Horní Jelení, ul. 5. května

Horní Jelení

Prodej souboru budov a pozemků, bývalý pivovar, ve městě Horní Jelení. Prodává se s projektovou dokumentací na obnovu panského pivovaru s penzionem, stavební povolení je platné a lze hned přestavovat a budovat. Plocha pozemku je cca 6100 m2. Upřednostňujeme prodej celé firmy. Více info u makléře..

9 500 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 dny 5
Prodej, sklad, 2628 m2, Jedlová

Prodej, sklad, 2628 m2, Jedlová

Jedlová, Jedlová

Nabízíme k prodeji skladovací prostory o celkové ploše 2628 m2. V budově se nachází WC se sprchovým koutem. Budova je vytápěna kotlem na tuhá paliva. V budově je také elektřina 220 V a 380 V. Prostory lze využít jako skladovací nebo výrobní. Budova byla využívána jako autoopravna. Doporučujeme prohlídku. Více informací u makléře.

3 500 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 dny 8
Prodej, komerční objekt, Jablonné nad Orlicí

Prodej, komerční objekt, Jablonné nad Orlicí

Jablonné nad Orlicí, Jablonné nad Orlicí

Prodej, dům po rozsáhlé rekonstruci s obchodem a 6 byty. Výtah pro byty v domě, parkování za domem. K dispozici v přízemí zavedený obchod, sklady, zázemí pro prodejnu, vstup do bytů z ulice. V suterému sklady, oddělená WC, zadní vstup do domu, parkoviště. V 1. a 2. patře nově vybudované byty 1+1. Cena a další informace na vyžádání

10 500 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 dny 34
REALITY V PARDUBICKÉM KRAJI

Pardubice | Chrudim | Svitavy | Ústí nad Orlicí


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

01. 05. 18 Vyklízení sklepů Brno

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

12. 02. 18 Stěhování bytového vybavení

12. 01. 18 Kupujete nemovitost? Nechte si ji prohlédnout odborníky.