Doporučené realitní kanceláře

Komerční prostory na prodej Pardubický kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, komerční objekt, Česká Třebová, ul. Na Splavě

Prodej, komerční objekt, Česká Třebová, ul. Na Splavě

Česká Třebová

Prodej, nově postavený dům vhodný ke komerčnímu využití i bydlení. Centrum města. K dispozici v přízemí bistro, 2x WC, úklidová komora, schodiště, vhodné na obchod, rychlé občerstvení, byt. V 1. patře byt 2+kk, obytná kuchyň s linkou, sporákem, digestoří a lednicí, ložnice, koupelna s vanou, umyvadlem a prostorem na pračku, chodba, WC. V 2. patře mezonetový byt, velká obytná místnost s kuchyňským koutem, vestavěnými spotřebiči, 2x balkon, koupelna s vanou, sprchovým koutem a umyvadlem, chodba, WC, schodiště se vstupem do podkroví, ložnice s vestavěnými skříněmi, oddělené WC, půda, vstup na střechu. Vybavení v ceně. Cena dohodou.

6 995 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 4 hod. 41
Moravská Třebová, výroba, sklad, 10 549 m² - komerce

Moravská Třebová, výroba, sklad, 10 549 m² - komerce

Moravská Třebová

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji komerční prostory - bývalou mlékárnu ve městě Moravská Třebová. Areál byl využíván na zrání, uzení, porcování sýrů, kompletace zboží pro jednotlivé odběratele a obchodní činnost. Momentálně je prázdný, nevyužívaný, ale ve výborném technickém stavu díky rekonstrukci. Areál má rozlohu 10 549 m2, je kompletně oplocený, střežený kamerovým systémem. V areálu se nachází vybavená prodejna, kancelářské prostory a zázemí včetně jídelny pro zaměstnance. Jsou zde velké manipulační prostory, skladovací prostory a vybavené chladírny. Samozřejmostí jsou i 3 nakládací rampy s rolovacími vraty. Vše je plně funkční. Objekt je situován ve středu města, v územním plánu schválený jako občanské vybavení pro komerční zařízení malá a střední. Areál je vhodný pro administrativu, obchodní prodej, ubytování, stravování, služby, dále také jako skladovací prostory a dílny. Objekt je možné po změně územního plánu využít pro developerské projekty – výstavba rodinných či bytových domů. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Město Moravská Třebová nabízí možnost poklidného, příjemného života díky bohaté infrastuktuře (nemocnice, obchodní možnosti, sportovní i společenské možnosti) a malebné přírodě kolem. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

12 500 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 2 dny 10
Prodej, komerční objekt 4+1, Pardubice, ul. Na Okrouhlíku

Prodej, komerční objekt 4+1, Pardubice, ul. Na Okrouhlíku

Bílé Předměstí, Pardubice

Exkluzivně nabízíme komerční objekt 4+1 v klidné části Pardubic, ulice Na Okrouhlíku. Velkou výhodou je zde možnost propojit bydlení s podnikáním, k tomu je vhodný oddělený prostor se samostatným vchodem v přízemí domu. Dům po zdařilé rekonstrukci: nová plastová okna v celém domě, střešní okna, střecha, chemicky ošetřené trámy, podlahy, nové zdi, sádrokartonové podhledy, zateplení stropů, nová elektřina, rozvody vody a odpadů, nový kombinovaný plynový kotel. Kouřová čidla ve všech místnostech, LED osvětlení. Dispozice: přízemí - velká kuchyň propojená s pokojem - nová kuchyňská linka, varná deska, trouba, myčka, mikrovlnná trouba; dále pak koupelna, toaleta, spíž, sklep, velká technická místnost - možnost využití k podnikání. 1. patro - dvě místnosti a další místnost v půdním prostoru. Velká terasa. Objekt v klidné lokalitě nedaleko centra města. Prohlídkový den se koná ve středu 23. 10. 2019 od 16:00 do 17:00 hod. Prohlídku si zarezervujte u makléře. Financování zařídíme.

6 600 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 27
Prodej, komerční objekt, Ústí nad Orlicí

Prodej, komerční objekt, Ústí nad Orlicí

Ústí nad Orlicí

Exkluzivně nabízíme prodej rodinného domu s komerčním objektem - bývalé pohostinství, který se nachází v blízkosti Mírového náměstí města Ústí nad Orlicí. K domu náleží zahrada, na které se nachází garáž. Dům je rozdělený na 3 nadzemní a 1 podzemní podlaží. 1. NP sloužilo jako pohostinství, 2. NP je po rekonstrukci a aktuálně slouží jako obytná část, nachází se zde dva pokoje, obývací pokoj propojený s jídelnou a kuchyňským koutem, spíž, venkovní terasa, koupelna a toaleta. 3. NP je po částečné rekonstrukci, rozdělená na prostornou chodbu, dva pokoje, půdu a toaletu. Více informací na prohlídce. Financovaní Vám zdarma vyřeší naše hypocentrum. Zdarma za Vás vyřešíme také přepis energií.

5 400 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 25
Prodej, komerční objekt, Moravská Třebová

Prodej, komerční objekt, Moravská Třebová

Moravská Třebová

Prodej měšťanského domu v historickém centru města. V sousedství domu se nachází obchody, úřady, finanční instituce, přímo na náměstí se konají společenské a obchodní akce. Samotný dům je velmi prostorný, je v dobrém stavu a dobře udržovaný. Je zkolaudovaný pro provoz podnikání v oboru potravinářském. V současné době se v přízemí nachází prodejna a také výrobna pekařských výrobků. V dalších dvou patrech se pak nachází zázemí, kanceláře a sociální zařízení. Dále je možné využít i půdní prostory. Výhodou je rovněž přístup k domu zezadu po obecním pozemku. Vzhledem k umístění i dobrému stavu budovy je možné ji po úpravách, při zachování historických rysů budovy, využít také jako sídlo firmy, finanční instituce, pro zbudování kanceláří, obchodů nebo bytů. Doporučujeme prohlídku této nemovitosti. Financování zajistíme.

8 900 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 16
Prodej, bytový dům, 659 m², Pardubice

Prodej, bytový dům, 659 m², Pardubice

Zelené Předměstí, Pardubice

Prodej bytového domu o celkové ploše 537 m² a dvoupodlažního skladu se zastavěnou plochou 122 m² v centru Pardubic- Zelené předměstí. Dispozice objektu: v přízemí domu jsou kancelářské prostory se sociálním zázemím a dílna, která sloužila jako pneuservis. 2. NP: byt 5+1 a kanceláře s vlastním sociálním zázemím. 3. NP: podkrovní byt 6+1 a půdní prostory s možností vybudování dalšího bytu. Více informací u makléře. Financování a přepis energií zajistíme.

19 900 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 18
Prodej, víceúčelový objekt, 659 m², Pardubice

Prodej, víceúčelový objekt, 659 m², Pardubice

Zelené Předměstí, Pardubice

Prodej víceúčelového objektu o celkové ploše 537 m² a dvoupodlažního skladu se zastavěnou plochou 122 m² v centru Pardubic- Zelené předměstí. Dispozice objektu: v přízemí domu jsou kancelářské prostory se sociálním zázemím a dílna, která sloužila jako pneuservis. 2. NP: byt 5+1 a kanceláře s vlastním sociálním zázemím. 3. NP: podkrovní byt 6+1 a půdní prostory s možností vybudování dalšího bytu. Více informací u makléře. Financování a přepis energií zajistíme.

19 900 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 18
Prodej, zemědělský objekt, Cotkytle

Prodej, zemědělský objekt, Cotkytle

Cotkytle

Nabízíme k prodeji soubor staveb bývalého zemědělského družstva Cotkytle. Využíváno pro chov hovězího skotu. Kapacita přibližně 220 kusů, dále se využívalo pro chov kuřat. Pro bližší informace volejte makléře.

6 000 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 13
Prodej, historický objekt, Úhřetice

Prodej, historický objekt, Úhřetice

Úhřetice, Úhřetice

Prodej historického objektu z roku 1750, bývalé panské hradiště, posléze statek. Obytná část: 1. NP: vstupní hala, kuchyň s jídelnou, obývací pokoj, ložnice, koupelna s WC, spíž. 2. NP: hala, 4x pokoj, vstup na půdu s možností vestavby. K nemovitosti náleží chlév o velikosti 27,5 m x 10 m, ovčín 9 m x 10 m, konírna 10 m x 8 m. Budova špejcharu z roku 1730 o čtyřech patrech o velikosti 21,5 m x 10,5 m, stodola 20 m x 13 m. Prostorný dvůr se zahradou. Nemovitost prochází již deset let rekonstrukcí. Možnost rozdělení nemovitosti na dva funkční samostatné celky. Budovy nejsou památkově chráněné. Doporučujeme prohlídku. Financování a přepis energií zajistíme.

5 950 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 dny 33
Prodej, komerční objekt, Letohrad, Václavské náměstí

Prodej, komerční objekt, Letohrad, Václavské náměstí

Letohrad

Prodej, nájemní dům se zavedeným obchodem a 8 byty. K dispozici v přízemí, obchod s kolaudací na prodej potravin, vstup z náměstí a boku budovy, sklady, výroba, šatna, sprchový kout, oddělená WC, 2 nové byty s vlastními vchody z ulice. V patře 4 nově vybudované byty 1+1 a 2 byty 2+1, společný balkon. Cena na vyžádání

12 500 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 dny 36
REALITY V PARDUBICKÉM KRAJI

Pardubice | Chrudim | Svitavy | Ústí nad Orlicí


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

01. 05. 18 Vyklízení sklepů Brno

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

12. 02. 18 Stěhování bytového vybavení

12. 01. 18 Kupujete nemovitost? Nechte si ji prohlédnout odborníky.

-->